mercekli far icin güçlü led

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Led ampuller mercekli farlarda biraz sıkıntılı oluyor bizzat fark ettik ve denedik. Söyle ki bendeki aracın fari mercekli aynı marka var ikimizde de led. Fakat benimki maks 7-8 metreyi uzaklastikca azalarak aydinlatirken arkadasin merceksiz fardaki led nerdeyse iki katini ve tamamini aynı siddette aydinlatiyor. Karai tarafin gözünü alıyor almiyor bilemiyorum karsisindan bakmadim ama aydinlatma acisindan çok ciddi fark var.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nigne

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar niken h7 led aldim taktım sonuç gayet iyi aydinlatma bukadar beklemiyordum.halojen den daha iyi bi aydinlatmasi var.resim paylaştım58e38ad051cfb990608d61ce0c6ef4d6.jpg

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

blackdiamond

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 hafta önce philips xtreme vision %130 halojen ampül kullanıyorum, standart halojenlerle kör geziyormuşum onu anladım, indirimle 105 tl ye geldi bu fiyata göre aydınlatmasından tatmin oldum bi xenon değil tabi ama gerçekten standart halojene göre hem parlaklıkta hem de uzağı aydınlatmada bariz fark var, düşünenlere tavsiye ederim.

muhsin_cepelli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 hafta önce philips xtreme vision %130 halojen ampül kullanıyorum, standart halojenlerle kör geziyormuşum onu anladım, indirimle 105 tl ye geldi bu fiyata göre aydınlatmasından tatmin oldum bi xenon değil tabi ama gerçekten standart halojene göre hem parlaklıkta hem de uzağı aydınlatmada bariz fark var, düşünenlere tavsiye ederim.
Aydınlatmasına diyecek yok ama ömrü malesef çok kısa :( hele de gündüz de farları yakanlar için 1 ay diyebilirim

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

blackdiamond

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aydınlatmasına diyecek yok ama ömrü malesef çok kısa :( hele de gündüz de farları yakanlar için 1 ay diyebilirim

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

standart halojenlere göre evet kısa ömürlü ama muadillerine göre de en uzun ömürlü olan diye biliyorum 450 saat kullanım ömrü var, Allah’tan gündüz ledi var akşam yakmakla yetiniyorum :) sadece haftasonu kullanıyorum aracı bi süre idare eder beni diye düşünüyorum. Aracını her gün özellikle akşam kullananlar için tercih edilmeyebilir.

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mercek olayı karşı tarafın gözünü almaması için yapılan uygulama çok güçlü led takarken karşı tarafın canını ve gözünü almamasına dikkat ederek seçim yapın