Merhaba iyi geceler

erdem55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamin aleyküm arkadaşlar yeni üye oldum adım erdem edis yaşım 20 samsun Havzaliyim araba renault kangoo 2005 model multix tavsiye eden arkadaşımız kadir salim :) öncelikle benim söyle bi sorunum var kangoonun ön alt takımı yeni komple değişti amortisörler salıncaklar falan ama hâlâ çukurlara girince bi tıkırdi geliyo sanki direksiyon da giriyomuş gibi oluyor çukura direksiyonda hissediyorum sizde sorun nerde olabilir birde pati çektirirken motor yerinden çıkacakmış gibi oldu sarsıntıyı arabanın gövdesinde hissettim yardımcı olabilirseniz sevinirim

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza Hoşgeldiniz, Aktif Forumlar Dileriz :eyv

1- ) Kaputu Açıp Hafif Gaz Verdiğinizde Motor Kendini Çok Fazla Sağa - Sola Sallıyorsa Motor Takozları Değişecek, Pati Çekerken Motorun Yerinden Çıkacakmış Gibi Olmasının Sebebi Bu.

2- ) Tıkırdı Seside Büyük İhtimal Rulmandan veya Rotlardan Geliyordur, Rotlarda Boşluk Olabilir.

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldin keyifli forumlar.
aynı araçtan sahibim ama böyle problemler yaşamadım henüz çok şükür :)

erdem55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoş bulduk :) rotlarda boşluk olacağını sanmıyorum ama direksiyon kutusundan yapabilir mi bunu ama Normal sürüş yaparken herhangi bi sorun olmuyo ses gelmiyo motordan

erdem55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracı yaklaşık 10 ay önce almıştık 92 bindeydi 130'u geçmiyodu şimdi 100 binde 160 'si gördü acaba açılmamış miydi o zaman 65 bglik bu araba

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza hoşgeldin, keyifli forumlar..:eyv

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en iyisi rot balanscıya sok arabayı altına baksın sorunun hal olur direksiyon boşluğu warsa onuda halledip tekrar bi rot ayarından sonra hal olabilir :)

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoşgeldiniz iyi forumlar

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ailemize hoş geldin Erdem,motor takozlarına baktır...

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Erdem kardeşim aramıza hoş geldin motor takozları büyük ölçüde değişmesi gerek amortisörü nerede değiştirdin yetkili servis ise tekrardan bi git göster rulmanlardan olabilir.. Direksiyon kutusu demişsin çok az ihtimali var onunda.