Merhaba

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan kurmay10
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kurmay10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İsmim Ünal. İstanbuldan yeni bir üyeyim, 99 model Megane 1 rte 8v bir araç sahibiyim

Ailemize hoşgeldiniz.:eyv

Ailemize hoşgeldiniz.:eyv
Teşekkürler hocam hoşbulduk. Benim bir sorunum var. 99 model Megane 1rte 8v aracım var. Aracim kırmızı ışıkta, normal bir şekilde durduğumda veya seyir halindeyken boşa aldığımda stop etmeye başladı. Bunu benzinde ve gazda denedim ikisindede yapıyor. Bazı arkadaşlar manetik kaptörden olabileceğini söyledi ama cihaza bağlattığımda böyle bir arıza vermed, Oksijen sensörü arızası verdi. Bu durum ondan kaynaklanabilir mi? Yardımcı olursanız sevinirim Teşekkürler..

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ailemize hoşgeldiniz, keyifli forumlar...

Öncelikle hoş geldiniz. Gaz ve oksijen sensörü arızası ayrılmaz ikilidir. Bende 2008 subaru impreza 1,5 hb vardı en ufak arızayı servis ve ustalar lpg ye atıyorlardı, subap erimesi vs. bıktırmıştı. En sonunda sattım dizel Captur aldım.

Öncelikle hoş geldiniz. Gaz ve oksijen sensörü arızası ayrılmaz ikilidir. Bende 2008 subaru impreza 1,5 hb vardı en ufak arızayı servis ve ustalar lpg ye atıyorlardı, subap erimesi vs. bıktırmıştı. En sonunda sattım dizel Captur aldım.
Teşekkür ederim 👍

Hoş geldin Ünal kardeşim, keyifli paylaşımlar.

Alilemize hoş geldiniz, keyifli ve faydalı forumlar dilerim.:eyv

Alilemize hoş geldiniz, keyifli ve faydalı forumlar dilerim.:eyv
Hoşbulduk hocam eyvallah teşekkür ederim [emoji106]

Geri