Merter MC Baskını

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
- Facebookta Bir Sayfadan Alıntıdır.

2.03.2013 .. Yer : Merter E-5 Yanyol.. Polislerin Bu Sefer Yol Kesmelerinin Nedeni, Ne Hırsız, Ne Katil, Ne Kaçakçı, Ne Torbacı, Ne De Terörist Operasyonu.. Polis Bu Sefer Yolu, Bu Ülkenin Evlatları, Bu Ülkeye Hizmet Etmiş İnsanlar, Bu Ülkeye Vergisini Ödeyen Sıradan Vatandaşlar İçin Kesti.. Tek Suçları Arabalarında Ki Cam Filmi, Egzoz, App Plaka Gibi Şeylerdi.. Kimi Cezasını Kimi, Kimisi Yürüyerek Evine Döndü.. Emniyet Teşkilatının Geçtiğimiz Akşam Ki Hedefi Sadece Merter MC DONALD'S Adlı mekanda Yemek Yiyen Veya Araçlarının Yanlarında Arkadaşlarıyla Muhabbet Eden İnsanlardı..

Teşekkürler Türkiye, Teşekkürler İstanbul Emniyet Müdürlüğü..

602663_10151475519174521_188030404_n.jpg

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben ankaralıyım merter mc'nin mimli olduğunu biliyorum.Kimse de orda öylesine durmuyor .Oralar malum yerler bile bile lades dememek lazım :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Gençler biraz rahat dursa polis onlara bir şey demez,Armağan'ın dediği gibi Merter MC mimlenmiş artık...

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
- Peki hiç Birşey Yapmadan Duranlar ? Doğaçlarada Sırf filmden Yasal İşlem Uyguladılar ..

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merter Mc'e bizde gidiyoruz ara sıra oradaki araçlar resmen bağlanmaya meğilli hepsi faso araçların kendileri bilmiyorlar mı ki cam filminin eksozun yasak olduğunu bunları göze alarak yaptırıyorlar burada polislerin bi suçu yok mekan mimlenmiş artık Ne Hırsız, Ne Katil, Ne Kaçakçı, Ne Torbacı, Ne De Terörist Operasyonu.. Polis Bu Sefer Yolu, Bu Ülkenin Evlatları, Bu Ülkeye Hizmet Etmiş İnsanlar, Bu Ülkeye Vergisini Ödeyen Sıradan Vatandaşlar İçin Kesti.. Bu çok yanlış bi düşünce o zaman polis bu ülkede yaşayan kimseye ceza kesmesin yada bana ceza kestiğinde ben vergimi ödüyorum teröristmiyim ben diye polise tepki vereyim...

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben sadece alıntı yaptm facebooktakı sayfaşardan olan yazıyı kopyaladım eş zamanlı baskınlar yapılmışi zaten

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merter kim MC kim :aytuğ Ben bilmiyorum İstanbul'u kafa kuş qw

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bundan 2-3 hafta önce Merter MC den geçerken gene bu tip bi operasyon görmüştük,Polis çekici aracı ve 2-3 tane polis arabası vardı,benzinciye girer gibi yaptık baktık durmadık ve çıktık...
Oranın mimlenmesinin sebebi bütün etkinlik ve buluşmaların merkezi olarak seçilmesi,bütün modifiyeli araçların toplanması benzinci ve mc donalts müşterilerinin rahatsız olması bana göre...

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Polisler gittiğinde orası cidden rahat oluyor herkes arabasını çekip yemek yiyordu