Michelin Crossclimate Kullanan Var mı?

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Bir kullanıcı olarak diyorum ki bu lastik bir kış lastiği değil 4mevsim lastik hafif geçen kış şartlarında kullanılabilir . Örnek İstanbul

ilhan78

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim bu lastiği arkadaşım Bolu gibi kışın hiçmi hiç hafif geçmediği hatta ve hatta Türkiye nin ilk karının düştüğü yerde 1,2 jetta da kullanıyor ve kar da kış lastiği olanların girip çıktığı yerlere çok rahat girip çıkabiliyorum dedi ve onun üzerine Lastik bayiinede 4 yazlık 4 kışlık alacağım dedim ve adam dükkan sahibi de bu lastiği tavsiye etti. Adam 8 lastikden benden daha fazla para kazanabileceği halde bunu çok övdü. Lastikcide illa bunu al diyince bunu aldım.

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ülkemize gelir gelmez alanlardan biriyim her mevsimi gördüm bu lastikte karı kışı çok olan uzun geçen yerler için tavsiye etmem ama kış lastiğinin yaptığını yapamasada meydan okuduğuna şahidim demem oki her mevsim aslında rahatlıkla kullanılabilecek bi lastik mucur toplamasının haricinde evet pahalımı pahalı ama sök tak olayı olmadığından değer bence tutuş çok iyi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün bir kaç testini izledim 4 mevsimden biraz daha iyi ıslak ve kuru zeminde. Karlı zeminde de fena durmuyor aslında İstanbul gibi kar'in çok yağmadığı yerlerde tercih edilebilir. Aracımda Michelin 4 mevsim var. Orijinal lastikleri ile arasında bariz bir yumuşaklık farkı var. Onun dışındaki yol tutuş ve konforda pek fark hissedemedim. Cross climate denemek gerekir tabi ama en ucuzu 1350 tl 4 lastik. Yani 4 lastik icin bu kadar verene kadar kışlık almak isteyen de olabilir ama İstanbul gibi az kar yağışı olan bölgeler de yaz kış lastik olayını rafa kaldırabilir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

serkank1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni aldim. Bu kadar fark edecegini tahmin etmezdim. Su an icin memnunum. Yol tutus frenleme ses ve yakit iyi bakalim karda ne olacak.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Yeni aldim. Bu kadar fark edecegini tahmin etmezdim. Su an icin memnunum. Yol tutus frenleme ses ve yakit iyi bakalim karda ne olacak.

Hayırlı olsun lastik çok güzel ve konforlu yaz lastiğine göre çabuk aşınıyor bilginiz olsun

serkank1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun lastik çok güzel ve konforlu yaz lastiğine göre çabuk aşınıyor bilginiz olsun
Saolun. Yazin sicaklarda eski lastikler takmayi dusunuyorum..[emoji1]

Ömer Tuncay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Henüz kış bitmedi ama yine de zorlu bir kış geçirdik. Lastiklerimden çok memnun kaldım, herhangi bir problem yaşamadık çok şükür. Kış için tavsiye ederim. Ancak, henüz sıcak yaz günlerinde kullanmadığım için bu konuda bir şey diyemeyeceğim. Onu da yaz sonuna doğru nasipse :)

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Lastikler çok iyi bir 4mevsim lastiği 4b741231e208c5aadb5f268ddd4ed582.jpg

34VR1415