Mid ve ya high tuşuna basarak kararan ya da 90 derece dönen ekran nasil düzeltilir?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Arkdaşlar hepinize merhaba.
R-Link 2 sistemi üzerinden gizli özellik açmak için Developer Side menülerine giren arkadaşlar bazen kaza ile ya da merak ederek Developer Side Ana Ekranı üzerinde MID ya da HIGH butonuna basıyorlar.Bu tuşlar maalesef ekranın 8.7 inch ve 7 inch olmasına göre ya tamamen kararıyor ya da 90 derece yan dönüyor.

Bu problemleri çözmek mümkün.Tabi sebebi bu tuşlara basılması ise.Bu durumun nasıl çözüleceğini tarif eden bir video hazırladım.Bu durumda olan arkadaşlar varsa bu tariflerin onlara yardımı olacağını düşünüyorum.İyi seyirler.

trioagentur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel bilgiler, ilk Developer Side actigimda gözüme MID tusu gelmisdi ve dokununca olanlar olmusdu, ekran yan dönmüsdü ve yazilar okunamaz olmusdu caresiz ne yapacagimi bilemedim. kapattim. bir hafta öyle gezdim care aradim taaaki resetleme olayini ögrenene kadar ve ekran yan olarak normal boyutta okunur hale gelmisdi ve yan olarak giris olayni tekrar deneyerek ekrani geri haline döndürdüm ve hayatimin en mutlu anlarindan biriydi sevincimi anlatamam.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
güzel bilgiler, ilk Developer Side actigimda gözüme MID tusu gelmisdi ve dokununca olanlar olmusdu, ekran yan dönmüsdü ve yazilar okunamaz olmusdu caresiz ne yapacagimi bilemedim. kapattim. bir hafta öyle gezdim care aradim taaaki resetleme olayini ögrenene kadar ve ekran yan olarak normal boyutta okunur hale gelmisdi ve yan olarak giris olayni tekrar deneyerek ekrani geri haline döndürdüm ve hayatimin en mutlu anlarindan biriydi sevincimi anlatamam.
Mesajınız için teşekkürler.Ben de birkaç arkadaşa yardımcı olmuştum.Herkesin işine yarasın diye youtube kanalıma bir video çekerek ekledim.