mİnİ kOlçAk bUlUşmAsI ( YZM-BAM-TRS-BYE coupeler )

Jokey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayat size güzel bi Ankara'ya geleyimde sorucam bu bulu$malarin hesabiniiii :) ma$$allah Ankara'ya da araclarada ;) güzel kareler Onur abi eline saglik :)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla semih hiç sorma benim birde kaput kalkık malum acaip sırıtmış...yok yok bu böyle olmaz, en kısa zamanda arabanın önünü yaptırıp yay+far karartma + eksoz + hava filtresi + lastik olayını halledip detailing garagea girip before/after fotoğrafları yayınlayıp bu durumu düzeltiyorum....

Yaylar ne zaman geliyor? :)

:):) kaput olayını hallederken logo iptalide yapabilirsin :eyv yay haric digerleri iki hafta sonunda halledilecek seyler, onlar kolay.

yaylar alamanda sehir sehir dolasıyor :) bir cıkamadı gavur memleketinden. 10 güne kadar gelir diye tahmin ediyorum.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
YZM Kırmızı sana çok yalışıyor...:)
Ayaklarınıza sağlık güzel görüntüler çıkmış ortaya, bi daha kolçakçıa giderseniz ClioIII'lere uyar mı kolçaklar sorarsanız çok memnun olurum...

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
kolçaksız coupe kalmasın:)

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayaklarınıza sağlık güzel görüntüler çıkmış ortaya, bi daha kolçakçıa giderseniz ClioIII'lere uyar mı kolçaklar sorarsanız çok memnun olurum...

Rüya oto aksesuar diye google'da aratıp web sayfalarından iletişim bilgilerine ulaşabilirsin ;) Daha hızlı öğrenirsin takılıp takılmadığını...

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
YZM Kırmızı sana çok yalışıyor...:)

Soralım ne diyecek

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla semih hiç sorma benim birde kaput kalkık malum acaip sırıtmış...yok yok bu böyle olmaz, en kısa zamanda arabanın önünü yaptırıp yay+far karartma + eksoz + hava filtresi + lastik olayını halledip detailing garagea girip before/after fotoğrafları yayınlayıp bu durumu düzeltiyorum....

Olur olur zamanla hepsi olur.Eksoz hariç!!!

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olur olur zamanla hepsi olur.Eksoz hariç!!!

Neden çıkıştın abi birden? :) Eksoz neden olmasın? Hani öyle gürültü yapanları kastetmiyorum, makinaya nefes aldıracak cinsten birşey düşünmüştüm...

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
YZM ve BYE mükemmel görünüyor hayırlı olsun abi ellerinize sağlık :eyv
Eyv erselim:D
O kolçaklardan banada lazımda benimkine uygun olanını bulamadım.koltuklar yüksek olduğu için olmuyor.koltuğa takıyorlar onuda ben sevmiyorum.
YZM de komple kırmızıstyle oldu valla.
Aytaç abi kolçağı yükseltmek mümkün amma ve lakin:D sceniclerde zaten kolçak var neden kolçak araıyosunki
güzel buluşma olmuş güzel kareler:eyv göstergeler 10 olmuş elinize saglık...
Sağol burak abi:D

Abi sen pazartesi ver arabayı kaput hallolsunda gerisi yaparız merk etme:D

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neden çıkıştın abi birden? :) Eksoz neden olmasın? Hani öyle gürültü yapanları kastetmiyorum, makinaya nefes aldıracak cinsten birşey düşünmüştüm...
Murat motora nefes aldırcak egsoz sessiz olmaz.Gerisi hikaye.Nacizane.