Miss_Renault Kasa Clio Trophy

Görkem

Bilgi Girilmemiş
Cenker The END.... bende özel konu istiyorum istek üzerine cengo kıpkırmızı turbo 2 yada maxi turbo 2 olsun lütfen az acılı yeşilliği bol olanından :beer

Falmor

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Trophy diye mercekli far koymamışlar. Megane trophy lerde de yoktu demek sebebi buymuş :) Reno işte çalacakya illa bi yerden :p
Bu arada açıklama için sağol Volkan ince detaylardan pek anlamaz ben.

Rica ederim.Amaç çalmak değil hafifletmek(Mercekler,xenon ballastlar,xeon ampul arkasındaki adını bilmediğim parçalar,far yıkama motoru ve hortumları,yüksekliği otomatik ayarlayan sensörler,ekstra kablolar ve hortumlar).Çalacak olsa Recaro ları koymaz :eyv

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizi böyle düşündürenler utansın. Bi kapı kolunu koymayıp maskara ederlerse ben gibi cahil köylü böyle düşünür tabi :D
Cenker sağlığın sıhhatin yerindemi kardeşim bu ara varmı hapşırma tıksırma veya benzeri bi durum :D
Şundan dolayı soruyorum. Şimdi senden özel bir konu istiyorum ben. ZLZ yi hem piano black hem de rs mavisi renge shop yapıp bana özel konu açmanız istiyorum. Şımart beni Cenker qw 12 3

Miss_Renault

Sevda Çelik,
Bilgi Girilmemiş
Cenker The END.... bende özel konu istiyorum istek üzerine cengo kıpkırmızı turbo 2 yada maxi turbo 2 olsun lütfen az acılı yeşilliği bol olanından :beer
Faruk ne fesat çıktın sen be,patla emi :yer

Bizi böyle düşündürenler utansın. Bi kapı kolunu koymayıp maskara ederlerse ben gibi cahil köylü böyle düşünür tabi :D
Cenker sağlığın sıhhatin yerindemi kardeşim bu ara varmı hapşırma tıksırma veya benzeri bi durum :D
Şundan dolayı soruyorum. Şimdi senden özel bir konu istiyorum ben. ZLZ yi hem piano black hem de rs mavisi renge shop yapıp bana özel konu açmanız istiyorum. Şımart beni Cenker qw 12 3
Gökhan sen de fesatlıkta sınır tanımayanlardansın hehe

Cenker olur öyle boşver sen qw
Yakıştı bak clioy
a benim adım :cool:

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim konulara girip taa derinlerde kalmış konulara bakabilirsin , zaten cevaplanmamışlar hemen kendini belli ediyor :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
benim konulara girip taa derinlerde kalmış konulara bakabilirsin , zaten cevaplanmamışlar hemen kendini belli ediyor :D
Şimdi konuların tavan yapar Ozan...:eyv