Mk 1 coupe 1.6 2000 model koltuk kilifi yardim !!!

AN446

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba. Aranıza katılmaktan dolayı çok mutluyum. Bende 2000 model 1.6 coupe var. Orijinal koltuklar yıpranmaması için koltuk kılıfı almak istiyorum. Fakat nereye gidersem gideyim uyan koltuk kılıfı bulamadım. Söylenen nedenlerden bir kaçı ise; arka koltuklar diğer araçlara göre fazla çökük olduğundan dolayı zamanla kılıf patlarmış, arkada bulunan koltukların arasındaki konsol kılıf uygulamayı engellermiş uygulanırsa da konsolun üzeri örtülürmüş..... Tek çare özel dikim diyorlar o da 300 den aşağı değil... Bunun başka bir çözümü yokmu? Yardım ederseniz çok sevinirim.

AN446

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aranızda koltuk kılıfı kullanan yok mu?

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maalesef, burda hiç konusu geçmedi.

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kılıfı unut.. başta dediğin gibi kupeye uygun kılıf yok. kılıf taksan yamalı gibi duracak.. virgül koltuk başlıkları dolma gibi duracak ve fonksiyonunu kaybedecek vs vs.. kısaca çok çirkin görünür, arabadan soğursun :D
koltuklarının deri olduğunu düşünerek;
derinin bakımlarını periyodik olarak yaparak uzun süre kullabilirsin.. zaten arkalar ve ön yolcu koltuğu neredeyse hiç eskimiyor. sürücü koltugunun derisi de hoşaf olunca sadece onu değiştirirsin. yok, ille de kılıf takıcam diyorsan; ön koltukların alt ve bel kısmına geçmeli minderler var.. onlardan tak devam et, en iyi alternatif olur..

AN446

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Koltuklar deri değil.... Keşke deri olsaydı :(

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Semih abiye katılıyorum ayrıca özel dikime hiç girmene gerek yok 300TL ona verdikten sonra 700TL'ye deri döşeme yapılıyor biraz kas kendini deri düşeme yaptır keyfini sür derim ben...

AN446

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok sağolun teşekkür ederim. Dediğin gibi en iyisi kasıp deri döşetmek