Mobil Radarlara Dikkat !!!

efecelebi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankarada şehiriçinde henüz görmedim - duymadım,

hayatımda ilk ve tek radar cezasını eskişehir yolunda sivrihisarı geçtikten sonra karşıdan gelen gezici radardan yemiştim, çevirmede yanımda Porsche 911 vardı :D

Oturma grubu gibi içime oturmuştu :)

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbul e5 yolunda hep bir radardan bahsediliyor fakat ben birgün yolu komple taradım. Özellikle direklere, köprülere dikkat ettim radar madar göremedim. Zaten sabit radar olsa benim ceza yememe şansım yok. Genelde hızım 100-110 KM'dir. Sonrasında mobil radar diye bir duyum aldım. Üstelik sivil araçlarla yapılıyormuş bu uygulama. İnşallah bana denk gelmez:D

Beyaz albea görürsen, üzerinde iki tane anten varsa ve plakaları D harfiyle başlıyorsa ayağını gazdan çek kardeşim :)

HTC Wildfire S A510e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
İstanbul e5 yolunda hep bir radardan bahsediliyor fakat ben birgün yolu komple taradım. Özellikle direklere, köprülere dikkat ettim radar madar göremedim. Zaten sabit radar olsa benim ceza yememe şansım yok. Genelde hızım 100-110 KM'dir. Sonrasında mobil radar diye bir duyum aldım. Üstelik sivil araçlarla yapılıyormuş bu uygulama. İnşallah bana denk gelmez:D
Büyük Trafik Tabelalarının Altına 4 Er 5 Er Tane Kamera Koymuşlar Sözde Hepsi Aktifmiş 70 Sınır Diyolar Ama Bazen 120 140 Arası Süratlere Çıkıyorum Daha Birşey Gelmedi

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ustunde 70 yazmayanlar kontrol kamerasi diye biliyorum bi senedir geciyorum bi sikinti yok bende de

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
170'le bizzat denendi, bir sıkıntı yok :eyv
Gece 3'de pendik-cevizli arası E5 üzerinde tabela kapama testi yaptık. LPG'de 240 km hızı gördük. Arabaya ibreyi boşuna koymadıklarını öğrenmiş ve rahatlamış olduk. Neticesinde kalbütör contası incelip yağ almaya başladı. Akabinde ben çok ağladım buralarda dostlar motive etti. Motor indi sandım:) Bu vesileyle araca da bi bakım yapmış olduk. 900 TL para harcadık. Radar yesek daha iyidi:) Şimdi 110-120 takılıyoz. Usul usul. Onca bakımın hakkını vererek:)

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gece 3'de pendik-cevizli arası E5 üzerinde tabela kapama testi yaptık. LPG'de 240 km hızı gördük. Arabaya ibreyi boşuna koymadıklarını öğrenmiş ve rahatlamış olduk. Neticesinde kalbütör contası incelip yağ almaya başladı. Akabinde ben çok ağladım buralarda dostlar motive etti. Motor indi sandım:) Bu vesileyle araca da bi bakım yapmış olduk. 900 TL para harcadık. Radar yesek daha iyidi:) Şimdi 110-120 takılıyoz. Usul usul. Onca bakımın hakkını vererek:)

bizim 170 - 200'lerde sıkıntı yok be hocam :eyv

efecelebi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankarada şehiriçinde henüz görmedim - duymadım,

hayatımda ilk ve tek radar cezasını eskişehir yolunda sivrihisarı geçtikten sonra karşıdan gelen gezici radardan yemiştim, çevirmede yanımda Porsche 911 vardı :D

Oturma grubu gibi içime oturmuştu :)

Dün sabah 08:10 civarında Celal Bayar bulvarında (Sıhhiye köprüsü) Gazi devlet hst. seyrederken hız ölçümü ve güvenlik amaçlı kullanılan herkesin bildiği kameraları geçince büyükşehir belediyesine ait olan sağdaki alana giriş kısmına tersten durmuş sedan clio 3 gördüm, hızım 68-70 gibi bişeydi :)

kanqoo55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ordu'da bunlarla dolmaya başladı. Samsun-Trabzon karayolu merkezden geçiyor. Hız sınırı 50km. Buna uyanlar sadece minibüsçüler. Onlarda yolcu kaçırmamak için. Gelenler görmüşlerdir. O yolda birkaç aracın 50 ile gitmesi büyük tehlike yaratır. Özellikle ordudan trabzon istikametine gidenler için. İnş. herkes uyar bu 50 km hız sınırına.
Bakalım ben nasıl duracam. Ehliyeti alırken uygulama sınavında kırılan tek puanım hız limitine uymadığım içindi. Konyada aldım düz yolda araba sürdüm. :D

Gecen gün karayollarının orada radara girdik 63 le :) Uymamak eldemi..