Modifiyeci arıyorum...

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şarjlı matkap varsa en fazla yarım saatlik iş lip takmak. Yatıp altına vidalıyosun, fazla yerini kesiyosun:)
Krom kaplamayı da kendin yaparsın
ama spoyler işi biraz sıkıntı

renoulaş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şarjlı matkap varsa en fazla yarım saatlik iş lip takmak. Yatıp altına vidalıyosun, fazla yerini kesiyosun:)
Krom kaplamayı da kendin yaparsın
ama spoyler işi biraz sıkıntı
Enes bey lip işini kaportacılar veya modifiyeciler yapar diye düşünüyorum... çünkü çok anlamıyorum bu işlerden ama krom kaplamayı kendim yaparım.Spoyler taktırıp taktırmamak da kararsızım hala.

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Enes bey lip işini kaportacılar veya modifiyeciler yapar diye düşünüyorum... çünkü çok anlamıyorum bu işlerden ama krom kaplamayı kendim yaparım.Spoyler taktırıp taktırmamak da kararsızım hala.
Dediğim gibi alet+yer+az el yatkınlığı lazım ama yapamam derseniz kaportacılar modifiyeciler yapar ücreti karşılığında tabi, işleri bu adamların:eyv
Spoyler iyidir taktırın derim, ben taktırmaya karar verdim ama sıra oraya daha gelemedi

renoulaş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dediğim gibi alet+yer+az el yatkınlığı lazım ama yapamam derseniz kaportacılar modifiyeciler yapar ücreti karşılığında tabi, işleri bu adamların:eyv
Spoyler iyidir taktırın derim, ben taktırmaya karar verdim ama sıra oraya daha gelemedi

Enes bey öncelikle ilginiz için teşekkürler.Dediğiniz gibi aslında yapa yapa öğreneceğim ama arabaya zarar vermek istemiyorum :) Spoyler için yarın modifiyecilere bakmaya gideceğim.İnşallah usta işi,sağlam bişey olur...Spoylere karar verdim galiba :)