Modifiyeli Araçla Değil Bayrağı yere indirenlerle uğraşın...

61tn297

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yazık günah her köşe başı balici esrarcı uyuşdurucu satanlarla dolu kadın öldüren şerefsizlerle dolu molotof atan bayrak indiren hainlerle dolu tecavüzcülerle hırsızlarla dolandırıcılarla, ama güzelim ülkede bir tek modifiyeyi seven arabasına değer veren insanları bir yere sığdıramadılar hep suçlu gözüyle baktılar yazık günah bin bir zorluklarla arabasını o hale getiren insanların emeğine parasına yazık sadece 2 günde trabzonda 70 milyarlık ceza yazıldı 28 araba trafikten men edildi millet arabasını yerinden oynatamıyor illaki bizdemi sokaklarda savaş alanı yapalım bu nedir ya yeter artık...

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Alıntı yapmadan cevap veriyorum. Sokaklara inip ortalığı savaş alanına çevirmenize gerek yok. Sadece ruhsatınıza yaptırdığınız tüm işleri kaydettirin. Artık ceza yemezsiniz. Basit bir kural. Yine rahatlıkla arabanıza binebilirsiniz.;)

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nasil oluyor bu ruhsata isletme. Biliyorsaniz yada yaptiysaniz ayri bir konu acarak anlatirmisiniz. Detayli bilgi bulamadim nette bununla ilgili

61tn297

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
alıntı yapmadan cevap veriyorum. Sokaklara inip ortalığı savaş alanına çevirmenize gerek yok. Sadece ruhsatınıza yaptırdığınız tüm işleri kaydettirin. Artık ceza yemezsiniz. Basit bir kural. Yine rahatlıkla arabanıza binebilirsiniz.;)
hanİ Öyle bİ yÖntem olsada İŞletsek ben Şu ana kadar İŞletenİ gÖrmedİm duymadim

61tn297

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nasil oluyor bu ruhsata isletme. Biliyorsaniz yada yaptiysaniz ayri bir konu acarak anlatirmisiniz. Detayli bilgi bulamadim nette bununla ilgili
İŞletme olmuyor bİzzat polİs arkadaŞima sordum yok dİyo bende bulamadim İŞletenİ daha

Son düzenleme:

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu olanlar henüz başlangıç, böyle giderse sokağa çıkarken bile düşüneceğimiz zamanlar olacak. Millet ileriye gider biz geriye.

61tn297

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu olanlar henüz başlangıç, böyle giderse sokağa çıkarken bile düşüneceğimiz zamanlar olacak. Millet ileriye gider biz geriye.
isviçreli bakana sormuşlar "isviçrede deniz yok ama neden deniz bakanlığı var" isviçreli bakan cvp vermiş "türkiyedede adalet yok ama adalet bakanlığı var demiş" paran yoksa bu ülkede ne zevk yapa bilirsin nede yaşaya bilirsin adam ferrarisiyle ortalığı kırar bizde jant xenon filimden spor yaydan ceza yer bide araba bağlarlar yazık bide haberlerde yapdığımız suçmuş gibi manşet yapıyorlar emniyet ne güzel çalışıyor valla hayran kaldım

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Forumda bu konuya yorum yazarsam Kendimi banlamam gerekir, bu konu hakkında ne düşündüğüm beni tanıyan herkes biliyor zaten...

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir resimle cevap vermek istiyorum.

7esudevu.jpg

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Dişi bir tek sana geçiyor. diğerlerine kalın geliyor olay bundan ibaret.