Modifiyeli clio 4

dreamondata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, Pazartesi günü aracimi havalı süspansiyon yaptırmak için bırakacağım ve kesinlikle hiçbir şekilde kesme işlemi yok. Sadece Volkswagen grubu araçlarda traslama oluyor. Haftaya yapıldıktan sonra tüm izlenimlerimi paylasirim. Ayrıca fiyati 3.600tl ve kompresör sesi de takılan araçlarda duydum ve rahatsız edici şekilde sesi yok.

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Montaj aşamalarını ve çalışma video larını bizlere sunarsanız.Bizim gibi yaptırmak isteyipte aklında şüpe olanlara çok yardımcı olursunuz.

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, Pazartesi günü aracimi havalı süspansiyon yaptırmak için bırakacağım ve kesinlikle hiçbir şekilde kesme işlemi yok. Sadece Volkswagen grubu araçlarda traslama oluyor. Haftaya yapıldıktan sonra tüm izlenimlerimi paylasirim. Ayrıca fiyati 3.600tl ve kompresör sesi de takılan araçlarda duydum ve rahatsız edici şekilde sesi yok.

en sonunda kardeşim bende yarın edc ile takas için yarın maise gidicem olursa ona olmazsa kısmet sen taktır gel bir içime sinsin iyice buna taktırıcam

Ayberk016

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en sonunda kardeşim bende yarın edc ile takas için yarın maise gidicem olursa ona olmazsa kısmet sen taktır gel bir içime sinsin iyice buna taktırıcam

Abi valla hiç soru işareti yok aklımda kötü olacağına dair Hayrettin usta en güzeli yapacaktır diye dusunuyorum

Ayberk016

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Montaj aşamalarını ve çalışma video larını bizlere sunarsanız.Bizim gibi yaptırmak isteyipte aklında şüpe olanlara çok yardımcı olursunuz.
mutlaka resim ve video koyarım. acıkcası benim de aklımda cok soru isareti vardı fakat ustayla konusunca ve yaptıklarını canlı gorunce tum suphelerim yok oldu. yapılır yapılmaz izlenimimi yazarım supheniz olmasın

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok Şik Duruyor Araç , Kirmizi Detaylar Çok İyi Oturmuş :eyv :eyv

Emirhan5396

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Jant inç ve markası hakkında bilgi alabilirmiyim acaba teşekkürler