Modifiyeli Renault 9

turk_er

Türker BARIŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bursada mad desing diye bi firma bu aracı topladı ve fuar a hazırlıyor bildiğim kadar...tuning ses görüntü üzerine hazırlanıyor.şimdiki hali daha da güsel oldu..Ama firmayı çook takdir ettim bu tip aracı hazırlayan daha önce görmemiştim..Bu firmalar genellikle bilindik araçları(civic-106 gibi) hazırlarlar...bi r9 görmek hoşuma gitti...

cilginturk06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
jantlara bittim

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
emeğine sağlık kadir

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bursada mad desing diye bi firma bu aracı topladı ve fuar a hazırlıyor bildiğim kadar...tuning ses görüntü üzerine hazırlanıyor.şimdiki hali daha da güsel oldu..Ama firmayı çook takdir ettim bu tip aracı hazırlayan daha önce görmemiştim..Bu firmalar genellikle bilindik araçları(civic-106 gibi) hazırlarlar...bi r9 görmek hoşuma gitti...
Bence bu tip arabaların modifiye yapılması , arabaların gençlerin gözüne daha çok hitap etmesini sağlayacak ve daha iyi 3D Stop Mercek Far gibi parçalar üretilmesini sağlayacaktır ama nerdeee , Bir kaç Firma tarafından hazırlanıyor sadece ..

stiloking

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
URL=http://img404.imageshack.us/i/14112010512.jpg/]
14112010512.jpg
[/URL]

URL=http://img810.imageshack.us/i/14112010514.jpg/]
14112010514.jpg
[/URL]

Vallahi sadece bu arabanın başka resmi var mı diye sormak için üye oldum.Nolur var de ustam.Bittim arabaya :D

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

stiloking

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Hoşgeldin Kendini ÜYE TANITIMLARI bölümünden tanıtırsan ve aktif olmaya devam edersen:) bu arabanın devamını ve bir çok modifiyeli arabayı bu forumda görebilirsin...:eyv
İyi forumlar...

Kusura bakma ustam heyecandan kendimi tanıtmayı unuttum.Eee artık kendimi tanıttığıma göre fotoları isterim :D:D:D:D

stiloking

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Hoşgeldin Kendini ÜYE TANITIMLARI bölümünden tanıtırsan ve aktif olmaya devam edersen:) bu arabanın devamını ve bir çok modifiyeli arabayı bu forumda görebilirsin...:eyv
İyi forumlar...

Kusura bakma ustam heyecandan kendimi tanıtmayı unuttum.Eee artık kendimi tanıttığıma göre fotoları isterim :D:D:D:D