Modus Alımı?

berkcebo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Modus'e twingonun abisi gözüyle bakabilirsiniz, aralarında çok ortak nokta olmasının yanı sıra twingo kadar ufak bir araç değildir. clio ve scenic arası tavanı yüksek bir araçtır. piyasası pek olmayan dizel alınmazsa yakıt konusunda sıkıntıya sokan bir araç. arka koltukları pek bir dardır, keza bagajıda öyle. geniş gözüktüğüne bakmayın hanchback bir araçtan hallicedir. parçası pahalı ve yetkili servis dışında özel servisleri baya uğraştıran bir araç. eksilerinden sonra pek olmayan artılarına gelirsek cam tavanlıların sürüş keyfi bir başka, elektrikli açılır tavanı olan modusler çok şık duruyor, donanım olarak bir hayli şey sunsada çok sık arıza verme durumları varmış. 3 ay kullanıp satan arkadaşım vardı. sürücü için kullanışlı olsada yolcular için aynı şeyi söylemek zor. bu yüzden hem bayan için hemde ikinci el piyasası açısından + servis ve parça açısından clio III'lere bakmanızda fayda var.
yine de siz bilirsiniz. genelde akla konulan araç herzaman ilk öncelkli olur :) kendimden biliyorum :)

Bilgiler için çok teşekküre ettim :D

cacala

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben 1.4 modus sahibiyim ve aracımdan çok memnunum,yakıt konusundada gayet cimri benim aracım,kmde ş.içi280krş yakıyor.çok keyifli bi araba al bence düşünme.

utezel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

Ben şu an bir 1.4 16v modus kullanıcısıyım. Araçtan oldukça memnunuz bu nedenle başka bir araca geçemiyoruz diyebilirim. Eş değer konforu alabileceğimiz araçlar şu an 45-50 bin TL civarında o nedenle alışkanlık yapıyor dikkat edilmeli :).

Yakıt için de şöyle söyleyebilirim. Şehir dışında 6 civarında, karma olarak da 7.2 gibi birşey yakıyorum.

Aracım ilanda 1.4 Dynamic Full + Sunroof'lu Modus İlan No 79987069

Tavsiye ederim.

Son düzenleme: