Modus Kötü araç mıdır ?

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben otomatik modusü 2 sene kullandım. Daha doğrusu benden çok eşim km yaptı işe gidip gelirken. Çocuk olunca bagaj lazım oldu. Zar zor eşimi ikna edip sattım. Hala modusümü satmayaydın iyiydi diye söylenip duruyor bana. Kullanım olarak çok zevkliydi. Allahtan benim için scenic2, modusün verdiği zevki aratmıyor

darkisthesunlight

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bencede abim :) bana modusu napcan gidip proton al diyen var. gerçi onunla muhabbeti kestim :D
modus u duydum gordum aldim kullaniyorum da proton ne hocam? ilk defa duydum gormedim araba mi yoksa ulkerin urettigi bir cikolata mi?
Bu arada araba kac km de?

Gokhan Y.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
modus u duydum gordum aldim kullaniyorum da proton ne hocam? ilk defa duydum gormedim araba mi yoksa ulkerin urettigi bir cikolata mi?
Bu arada araba kac km de?

:D jet fadılın bir ara türkiyeye soktuğu araç hocam :D
benim almak istediğim 150 binde 2005 model dinamik olanı.

Gokhan Y.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben otomatik modusü 2 sene kullandım. Daha doğrusu benden çok eşim km yaptı işe gidip gelirken. Çocuk olunca bagaj lazım oldu. Zar zor eşimi ikna edip sattım. Hala modusümü satmayaydın iyiydi diye söylenip duruyor bana. Kullanım olarak çok zevkliydi. Allahtan benim için scenic2, modusün verdiği zevki aratmıyor

:) modusu twingoya çok benzetiyorum. kullanmadan herkesin önyargısı var, küçük diyip eleştiren var ama kullanıp binenlerin eski fikirlerinden eser kalmıyor. :) scenic benim hayalimdeki olan araçtı, özellikle elektronik ekran falan beni benden alıyor geniş geniş :))