Modus Triger Değişimi (1.5 dizel )

abidig

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 1.5 dci ( 2007 model ) triger değişimini kaç km de ve nerede yaptırdınız.Ben Kartal da komşumuz olan bir tamirciye taktırmayı düşünüyorum 95bin km de araç periyodik bakımı triger su pompası ufak tefek 1-2 şey daha 500 tl anlaştık yoksa sizce yetkili servise 1200 tl ve büyük ihtimalle ekstra da çıkaracaktır yetkiliye mi gitmeliyim Yada önereceğiniz Kartal olmadı Anadolu yakasında birisi var mı Acil cevaplarsanız sevinirim.

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 1.5 dci ( 2007 model ) triger değişimini kaç km de ve nerede yaptırdınız.Ben Kartal da komşumuz olan bir tamirciye taktırmayı düşünüyorum 95bin km de araç periyodik bakımı triger su pompası ufak tefek 1-2 şey daha 500 tl anlaştık yoksa sizce yetkili servise 1200 tl ve büyük ihtimalle ekstra da çıkaracaktır yetkiliye mi gitmeliyim Yada önereceğiniz Kartal olmadı Anadolu yakasında birisi var mı Acil cevaplarsanız sevinirim.
triger bakımları Renault'larda 60.000 Km veya 4 Yılda bir yapılır ( hangisi önce dolarsa ) .. Eger 60.000 de yapıldıysa bakım 120.000 e kadar trigeriniz rahatlıkla götürür triger değişimi istemez. eger 60.000 de yapılmadıysa gec kalınmıs demektir.. Yetkili servis her halükarda fazla para alacaktır eger temirciniz güvenilir işin ehli biriyse tamirciye yaptırmanız daha hesaplı olacaktır..

abidig

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim

cakir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
500 liraya yağ değişimi dahil değil mi ? dahilse iyi