Modus ve Peugeot 405 kafa kafaya girmişler...

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Burada Pejo'nun Kalitesizliği 2. Video'da İse Audi İle Modüs'ün Arasında ki Yaş Farkı Öne Çıkıyor ...

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pardon Audi Resimlerine Bakıyordum Kafa Orada Kaldı :D

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bencede modus başarılı atlatmış bu kazayı 405'e göre ama şöyle bişey daha var modus 2006 model 405 94 model die var sayalım arada 12 sene war bu 12 senede çok fazla değişim geçirdi otomobil sektörü her anlamda ister güwenlik ister konfor vs.vs. örnek veriyorum,bnce modus bu denle atlatması normal die düşünüyorum

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Modusun dayanıklılığı tartışılmaz gibi,ama metal yorgunluğu + yaş faktörü + teknolojik mukavemette eyvallah ama sıkıysa gitsin 56 chevy'le çarpışsın bakalım sonuç ne oluyorheheşimdi şu noktaya geliyorum yeni teknolojimi daha güvenli?Yoksa bumu:)Siz çarpışma anında hangisinin içinde olmak isterdiniz:)

p172891_large+1956_Chevrolet+Driver_Side.jpg

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Modusun dayanıklılığı tartışılmaz gibi,ama metal yorgunluğu + yaş faktörü + teknolojik mukavemette eyvallah ama sıkıysa gitsin 56 chevy'le çarpışsın bakalım sonuç ne oluyorheheşimdi şu noktaya geliyorum yeni teknolojimi daha güvenli?Yoksa bumu:)Siz çarpışma anında hangisinin içinde olmak isterdiniz:)

p172891_large+1956_Chevrolet+Driver_Side.jpg

Bu Araç İle Chevrolet Cruze Kafa Kafaya Çarpıştırılmış ve Chevrolet Cruze 1956 Chevy'nin Yarısına Kadar Girmiş, Chevy'deki Mankenlerin Hepsi Ölmüş Ancak Cruze'deki Mankenler Ufak Yaralar İle Kurtulmuşlardır ...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Eski araçlar göründükleri kadar sağlam değiller,çarpışmayı emen bölgeler bulunmuyor,kaza anında yolcular hasar alıyor...

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tabiki sağlam değiller eski araçlar Chevrolet Cruze'la İmpalayı kafa kafaya çarpıştırdılar Cruze İmpalanın arka koltuğuna kadar girdi ve Cruze'ın direksiyon koltuğunda hiç bir şey yoktu önü hala tanınacak haldeydi ama impala patates olmuştu video'daki göründüğü üzerede Chevrolat oldukça sağlam ön camı bile patlamamış cam direklerinde hiç bir sorun yamulma vs yok ama İmpalanın hali içler acısı patlamayan fırlamayan yeri kalmamış :)

Son düzenleme:

utku

Utku GÜLOĞLU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Videodaki araç Cruze değil Malibu.