Motor değişimi

gokcen25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2017 stepway sahibiyim aracım daha 11000 km de araç arıza ışığı yandı servise götürdüm motorunu değişmesi gerktiğni söylediler ilk bakım kilometresi dahi gelmedi aracım garantili ve garantiden değişim yapılacak dediler fakat ben de aracın değişimini talep ettim 10 gündür bir cevap alamıyorum tüketici haklarına şikayet etmeyi düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim ne yapmalıyım

boran138

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reno maise mail ile bildirin mutlaka, olumsuz yanıt gelirse, hakem heyetine müracat edin.

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2017 stepway sahibiyim aracım daha 11000 km de araç arıza ışığı yandı servise götürdüm motorunu değişmesi gerktiğni söylediler ilk bakım kilometresi dahi gelmedi aracım garantili ve garantiden değişim yapılacak dediler fakat ben de aracın değişimini talep ettim 10 gündür bir cevap alamıyorum tüketici haklarına şikayet etmeyi düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim ne yapmalıyım

Renodan boşa cevap bekleme değiştirmezler bütün firmala böyle en ufak çorabı bile değiştirmeye mırın kırın ediyor satıcılar zaman kaybetme ilk önce hakem heyetine git ordan sonuç çıkmazsa avukatını tut mahkemeye ver kesinlikle motor değişimini kabul etme. arabayı değiştir.