Motor İlk Çalıştırma da Gelen Ses

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o fiyowww fiyoww eden sesmi bahsettiğiniz birde devir çok çabuk düşmüyor mu sizde? ben ilk çalıştırmada 2500 lere fırlıyor sonra 1200 lere fln düşüyor sizinki 900 lere filan indi birden.

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o fiyowww fiyoww eden sesmi bahsettiğiniz birde devir çok çabuk düşmüyor mu sizde? ben ilk çalıştırmada 2500 lere fırlıyor sonra 1200 lere fln düşüyor sizinki 900 lere filan indi birden.

:) yani tanımlamaya göre değişir tabi o ses ama ben homurdanma, öksürme gibi sesten bahsediyorum. 2-5. saniyeler arası. Bu arada yanlış olmasın videoyu şehirler arası yolda 500 km. gittikten sonra verdiğim molada çektim. Yani gün içindeki ilk çalıştırmada değil bence devir normal :eyv

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motor sag ust kulagindan yapiyor benim degisti ses kesildi

Evet aynı şekilde düşünüyorum. Servis ismi verirseniz referans olarak gösteririz. Bugün işlem yapıldı ama ses hala var.

narkozz456

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum bire bir aynı ses. hay allah senden razı olsun. video çok iyi oldu. Ben bu sesi şehir içinde de duyuyorum.

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum bire bir aynı ses. hay allah senden razı olsun. video çok iyi oldu. Ben bu sesi şehir içinde de duyuyorum.

Rica ederim. Ben bu sabah şehir dışına çıktım yarım saat 110 km hızla klima açık kullandım. Dönüşte direkt Kütahya Baştaş servise gittim hemen ustayı çağırdım. Sağ olsun geldi çalıştırdı ama bu ses çıkmadı. Video yu dinlettim evet ses var ama tam anlaşılmıyor dedi. Uzun yol dönüşü tekrar gelin bakalım veya aracı bırakın dedi. İşim olduğu için bırakmadım. Şimdilik bir sonuç yok. Daha önce açılmış bir konuda egzoz klepelerinden bahsedilmişti, burada motor sağ üst kulakçığından bakalım ne çıkacak.

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

narkozz456

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motor sag ust kulagindan yapiyor benim degisti ses kesildi

Bugün verdim yine servise. Aynı şeyleri zırvaladılar. Sesi duyamazlarsa yapabilecekleri bir şey yokmuş. Video var dedim üstüne basa basa. İzlemediler. Senin servis neresi hocam bi yazarsan çok iyi olur. Bıktım artık.

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün verdim yine servise. Aynı şeyleri zırvaladılar. Sesi duyamazlarsa yapabilecekleri bir şey yokmuş. Video var dedim üstüne basa basa. İzlemediler. Senin servis neresi hocam bi yazarsan çok iyi olur. Bıktım artık.

Ben Maise mail yazdım bu ses ile servislerine başvuran var mı var ise neler yapıldı diye. Aradılar bugün geri dönüş yapılacak dediler. darkmessenger adlı kullanıcının aracının radyatör hortumunu değiştirmişler Ankara Mais'te

Yıldızsiyahclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araçtan gelen ses bu değil.Ben de video ile yakalamaya calısayım