Motor soğukken gaz verince gelen ses

kılıçoglu029

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar 2015 model joy 1.5 motor 80 binde araçım 3 gün sonra 80 bin bakımını yaptırtcam serviste garantisi devam ediyor.araba yakıt olarak fena değil şehir içi 6.0 yakıyor karadenizin gümüşhane ilindeyim bukadar yakmasını normal olarak görüyorum cünkü genelikle yollarımız bayır herneyse
sorunum şu;arkadaşlar motor soğuken gaza basınca veya fites değiştirirken ön sağ taraftan cırıltı geliyor vidyoda beli oluyor aracın altından baktım bulamadım aracın içinden daha iyi ayırtediliyo kaputu acıp bakınca cok ayırt edilmiyo bulamadım saygılar

https://m.youtube.com/watch?v=BFjhtrYY5GA

kılıçoglu029

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bu sorun kimsenin basına gelmedimi vidyonun ortalarında cok daha beli oluyo bu ses lütfen yardım..

ysfcng06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
basima geldigi icin veya herhangi bi ustaligim oldugu icin degl ama bi fikir olarak soyleyim yanlis olursa affola. ama turbun ve kayisi kontrol ettinmi

kılıçoglu029

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu ses fites değiştirirken ve ya araba durdugu yerde gaz verılırken cıkıyo rolentede her hangı bişey yok kaputu acıp baktıgımda duyulmuyo aracın içinden duyuluyo v kayişinden gelmiyo ses baktım

clio4gkn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim arabada da aynı ses var. yanlız daha inceden geliyor ses.

kılıçoglu029

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
motor soğuken daha belirgin sıcaken cok hafıf belli oluyo