Motor suyuna yağ karıştırıyor.

FatihR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar.
Bu gün yeni aracımı aldım fakat kardan ötürü 2km yol yaptım. Otoparkta yatıyor şimdilik. Aracımı bir tanıdıktan aldım ve motor suyuna yağ karıştırdığından bahsetti ve tamir edildiğini 80 TL'lik bir parça değiştiğini artık bir sorunun kalmadığını söyledi. Bilgisi olan arkadaşlardan konu hakkında yardım istiyorum. Araç sahibinin dediği lafa ananmalımıyım yoksa tekrar göstermelimiyim. Birde aracımın 60000km'de bakımını yaptım dedi ben her aldığım aracın bakımı tekrardan yaptırırım bunun için ne dersiniz değismesi gereken parçaları varmıdır. Net bilgisi olan arkadaşlar özelden telefon yazabilirse bende hemen ararım kafam baya karışık bu konuda.

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tanıdığınıza daha çok guvenebilirsiniz

azizbekir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayni sorun bende de vardi . hatta ben de bir konu acmistim bu durumla alakali . parcayi degistirdik duzeldi . antifriz kabinda yag gorurseniz forumdaki " acil yardim!!! antifriz kabinda biriken yağ " başlikli konuyu okuyun orada gerekli bilgi ve yonlendirmeleri bulacaksiniz . araciniz hayirli olsun gule gule kullanin

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne yaptınız bulunabildimi kaçağın nedeni?

saşe numarasıyla servise sorup eski bakım çizelgesine ulaşabilirsiniz, tabi yetkili serviste yada kayıt tutan özel servise yaptırıldıysa