Motosiklet Tek Teker Yaparda Twingo Çift Teker Yapamazmı :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
[video=youtube;-R6we1r5_CM]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=-R6we1r5_CM[/video]​

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla şu işi nasıl yapıyorlar hiç kafam almıyor, yalnız inişleride baya yumuşak yapıyorlar, tam profesyoneller :)

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
valla şu işi nasıl yapıyorlar hiç kafam almıyor, yalnız inişleride baya yumuşak yapıyorlar, tam profesyoneller :)

Valla ben onu bunu bilmem sayın arkadaşım elin adamı yaparda R.F.C'nin en ihtisaslı Twingocusu yapamazmı cıx cıx cıx:aytuğAkşama dörtgözle Danube çift teker show'un videosunu bekliyoruz:tony

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla ben onu bunu bilmem sayın arkadaşım elin adamı yaparda R.F.C'nin en ihtisaslı Twingocusu yapamazmı cıx cıx cıx:aytuğAkşama dörtgözle Danube çift teker show'un videosunu bekliyoruz:tony

hehe hehe
yalnız videonun sonunda beni twingonun direksiyonuyla yolda koşarken görürseniz şaşırmayın :yer

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Yusuf senden güzel bir çalışma bekliyoruz...:eyv

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş

Valla muhterem dostum ben mecburen uyuyorum artık kalktığımda kimbilir nasıl muazzam bir video bekliyor olacak bizleri aman dikkat et üstad trafiğe kapalı alan muhabbeti yani:aytuğ

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla muhterem dostum ben mecburen uyuyorum artık kalktığımda kimbilir nasıl muazzam bir video bekliyor olacak bizleri aman dikkat et üstad trafiğe kapalı alan muhabbeti yani:aytuğ

O kadar diyorsun yani :aytuğ peki madem :aytuğ

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hay Allah Bende Arka Tekerlerin Üzerinde Şahlanacak Felan Sanmıştım Amerikan Misali :D
Gerçi Önden Çekişli Arabalar, Olsun Bunlarda Arka Kaldırsın Ne Eksikleri Var hihi

Yusuf Abi Memlekette Zaten 1 Avuç Orjinal Twingo Var Onlardan Birini Daha Kayıp Etmeyelim qw

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende sprıngle yapıcam hehe