Motrio lastik

Benimadım09

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault servislerde satılan ve Continentalin ürünü olduğu söylenen Motrio marka lastik kullanan veya öneren var mı? Deneyimini aktarırsa sevinirim?

hayalet34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

İlk aracı aldığımda çok anlattılar ama continental kullanmak daha cazip geldi.
Sonrasında araştırdım genelde Renault servislerinde bulunan bir ürün çıktı.

Renault servislerde satılan ve Continentalin ürünü olduğu söylenen Motrio marka lastik kullanan veya öneren var mı? Deneyimini aktarırsa sevinirim?

Bulentinan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motrio Fransız merkezli bir kuruluş. Motrio, 45 otomobil markası ve 1635 araç modeli ile uyumlu 7000'den fazla parça referansı olan yedek parça üreticisidir. Motrio yedek parçaları, üreticinin gereksinimlerini korurken 3 yaşın üzerindeki araçların gereksinimlerine ve kullanımlarına uyarlanmıştır: güvenlik ve işlevsellik. Bu nedenle 1 yıl garanti kapsamında ve aküler için 2 yıla kadar garanti kapsamındadırlar. 1635 araç modeli listesi: https://motrio.com/uk-en/pages/all-car-2.
Lastik bu parçalardan en önemsizi sanırım.

Benimadım09

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anlaşılan lastiğini kullanan yok sanırım. Lastik Fiyatları malum. İnsan ister istemez arayışa giriyor. Yoksa tak 4 tane michelin, continental, Brigeston v.b. gibi amiral gemisi lastiklerden tanesi 500-600TL. ama tanesi 300TL. civarı kumho, petlas, starmaxx v.b. gibi lastikler de var, veya Renault sersivlerde 4 al 3 öde takımı 1.000TL. ye gelen Motrio lastik. Bilemedim?

hayalet34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben kış lastiğinde petlas kullandım çokta memnun kaldım. Tabii dediğin gibi para karşılığı memnuniyet söz konusu.
Biraz daha araştırmakta fayda var.

Anlaşılan lastiğini kullanan yok sanırım. Lastik Fiyatları malum. İnsan ister istemez arayışa giriyor. Yoksa tak 4 tane michelin, continental, Brigeston v.b. gibi amiral gemisi lastiklerden tanesi 500-600TL. ama tanesi 300TL. civarı kumho, petlas, starmaxx v.b. gibi lastikler de var, veya Renault sersivlerde 4 al 3 öde takımı 1.000TL. ye gelen Motrio lastik. Bilemedim?

olmez

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben michelinde kullandım ama son iki seferdir petlas kullanıyorum arada öyle bariz bi fark yok gayet kaliteli hiç olmazsa yerli malı diyerek petlas kullanıyorum tavsiye ederim

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Michelin iyidir bende 4 adet michelin var

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
tek lastiği 300 tl den az para verirseniz...çöpe gider..
illa motrio mu olacak...
al pirelli, lassa, michelin, goodyear, nokian....olsun bitsin...

champiro aldım ben ...tanesi 150 tl...bi halta yaramaz:D

300tl den az olan lastik bi halta yaramaz

ugir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
motrionun fren disk ve balatalarını kullanan oldumu peki?

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pek sorunun karşılığı olmayacak fakat ben uzun zamandır lastik arayışı içindeyim. Bundan önceki arabamda nokian weatherproof kullandım, memnundum. Bu sefer de kleber in 4 mevsim lastiklerini düşünüyorum. Bunlar da Michelin in alt firması, genelde iyi görünüyorlar internet ortamlarında. Desenleri de nokian weatherproof ile aynı.

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi