Muayene ?

o6mkno6

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle SelamınAleyküm,benim kafam bi soru işareti oluştu bunu gidermek için bu konuyu açtım.

1 sene önce aracımız tavanını Cam Tavan Görünümlü Folyo kaplattırmıştım.

-Muayaneden geçermi ?

-Ruhsata çift renk olarak işletmem mi lazım ve eğer öyle ise maliyeti ?
150720121625.jpg
230920121706.jpg

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Farkedilmeme ihtimali var...Normalde Renk değişikliğini ruhsata işletmen gerek..Şöyle hesab et..Ruhsat masrafı ne tutar en az 150 kağıt onu bi araştır...Folyo kaplama ne kadar 100 kağıt...Bu şekilde git. Muayeneci cart curt hayt huyt yaparsa orda sökersin :) 100 kağıda tekrar kaplayıp 50 kağıdı kurtarmış olursun..Hemde şansını denemiş olursun..:)

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen öle şu sıralar muayene istasyonları hiç birşeyi gözden kaçırmıyolar.ruhsata işletme 200tl tutuyor onuda muayene istasyonunda ek1 foruma olarak dolduruyosun ve oradakiler bakıyr onaylıyorlar sonra tekrar ruhsatını değştiriyosun gerek warmı dersen bence war ilerde arabanı belki siyaha kaplatıcan olmaz diye bişey yok yarın öbür gün aracını satarkende çift renk işlenmiş olarak satarsın...

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Farkedilmeme ihtimali var...Normalde Renk değişikliğini ruhsata işletmen gerek..Şöyle hesab et..Ruhsat masrafı ne tutar en az 150 kağıt onu bi araştır...Folyo kaplama ne kadar 100 kağıt...Bu şekilde git. Muayeneci cart curt hayt huyt yaparsa orda sökersin :) 100 kağıda tekrar kaplayıp 50 kağıdı kurtarmış olursun..Hemde şansını denemiş olursun..:)

tam cevabını vermişsiniz :eyv

kagan0652

Kağan AKDİN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tavanında bi sorun yoksa sök gitsin eski gösteriyor böyle şeyler arabayı

o6mkno6

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Söyledikleriniz gayet mantıklı olmazsa öyle yaparız,inş. hiç sıkıntı çıkarmazlarda kurtulurum. :)

o6mkno6

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tavanında bi sorun yoksa sök gitsin eski gösteriyor böyle şeyler arabayı

Yok kağan abi hiçbir sorun yok tamamen modifiye amaçlı yaptırmıştım,ben tam tersi düşünüyorum böyle daha albenili duruyo.