Muayeneden geçemedik

19bao07

Bilgi Girilmemiş
Bugun muayene için götürdük cabrioyu , ama geçemedik .. sebepse tam komedi :) ruhsatta araç 5 kişilik görünüyodu senelerdir , şimdi onun 4 kişilik yazması gerektiğini söylediler.yarın trafıge gıdıp 5i 4 e çevircez.. bide silecek fışkiyelerinden su gelmiyodu , sorun silecek kolundaymış. onu tespit edip yaptırdık bi ustaya. normalde baska yere sordugumuzda direk kolun değişmesi gerektiğini söyledi , baska bı elektrıkcı abimize gittik birinin vasıtasıyla , gerçekten işinde 10 numara oldugunu gördüm. 1 saate yakın uğraştı ve halletti kolu değiştirmeden.İzmir'de elektrikci arayan olursa yönlendirebilirim kendisine.fiyat olarakta 25 lira gibi bi rakam aldı.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçmiş olsun kardeşim,sorunları çözünce rahatça geçersin ...

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Gecmis Olsun Tekrarinda Gecersiniz İnsallah Kolayca

19bao07

Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun kardeşim,sorunları çözünce rahatça geçersin ...
saol abi.. yarın sabahtan halletcez ruhsat işini ve geccek ıns.baska bı problem yok ama bana cok garıp geldı bu durum.senelerdır 5 kısılıkken sımdı nıye bırden 4 kısılık yazması gerekıyo dıyıp cevırdıler anlamadım. arkada 3.emnıyet kemerı olması lazımmıs 5 kısılık olması ıcın

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aldığımız araba da 5 kişi gözüküyor. büyük ihtimal aynı yamuğu bize de yaparlar zamanı gelince. neyse 3 yılımız var :)

not: arkada 3 emniyet kemeri olması gerekiyormuş son mesajını yeni gördüm. biz de arkada 3 emniyet kemeri var sanırım yırttık bu durumda :D

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun aynı sorunu bende yaşadım 2 ay önce coupem de ruhsatta 5 yazıyor diye geçememiştim araç projeye uygun degil falan demişlerdi şükür hallettim zor bir iş degil karakoldan 1 gün içinde halledebilirsin :)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun arkadaşım büyük sıkıntı valla kapıdan dönmek inş birdahaki sefere güzelce geçersin

kene

Ramazan MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun muayene için götürdük cabrioyu , ama geçemedik .. sebepse tam komedi :) ruhsatta araç 5 kişilik görünüyodu senelerdir , şimdi onun 4 kişilik yazması gerektiğini söylediler.yarın trafıge gıdıp 5i 4 e çevircez.. bide silecek fışkiyelerinden su gelmiyodu , sorun silecek kolundaymış. onu tespit edip yaptırdık bi ustaya. normalde baska yere sordugumuzda direk kolun değişmesi gerektiğini söyledi , baska bı elektrıkcı abimize gittik birinin vasıtasıyla , gerçekten işinde 10 numara oldugunu gördüm. 1 saate yakın uğraştı ve halletti kolu değiştirmeden.İzmir'de elektrikci arayan olursa yönlendirebilirim kendisine.fiyat olarakta 25 lira gibi bi rakam aldı.

geçmiş olsun...aynı dert bendede var :( izmirde hangi tuvturke gittiniz ?

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gecmis olsun.. ins 2 sefer sorunsuz gecersiniz

19bao07

Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun aynı sorunu bende yaşadım 2 ay önce coupem de ruhsatta 5 yazıyor diye geçememiştim araç projeye uygun degil falan demişlerdi şükür hallettim zor bir iş degil karakoldan 1 gün içinde halledebilirsin :)

ya 5dkda halledılır dediler bana da bakalım yarın sabah gıdıcez trafıge halledıcez .. bu da yenı sacmalık olmus valla , 5di 4 e dusurduk :D yakında 2 kısılık falan derlerse şaşırmıcam :)

geçmiş olsun...aynı dert bendede var :( izmirde hangi tuvturke gittiniz ?

bornovadakıne gıttık bornovada oturdugumuz ıcın.. 4.sanayi arkasındakı tuvtürk'e yani ..