Muhabbet kuşu kangoo kullanırsa :)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim bu Esat fenadır ama bir anda bir video çeker yollar keyfimiz yerine gelir. Muhabbet kuşu iki taneymiş aslında bakmış bunlar birbirleri ile muhabbette o da kalkmış dişiyi vermiş. şimdi erkek tek kalınca da araç içinde esatın istediği olmuş ve bizim çılgın ve çılgın kuşu seyri komik videolar çekmiş :) hakkı abi den de bekliyoruz böyle bir video. Mustafa abi muhabbet kuşları için daha henüz bir don şekli üretilmedi :) ve evet bu kangoo nun maşallahı var genelde 150 nin altına inmez ve habire ceza gelir ofise :)

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim bu Esat fenadır ama bir anda bir video çeker yollar keyfimiz yerine gelir. Muhabbet kuşu iki taneymiş aslında bakmış bunlar birbirleri ile muhabbette o da kalkmış dişiyi vermiş. şimdi erkek tek kalınca da araç içinde esatın istediği olmuş ve bizim çılgın ve çılgın kuşu seyri komik videolar çekmiş :) hakkı abi den de bekliyoruz böyle bir video. Mustafa abi muhabbet kuşları için daha henüz bir don şekli üretilmedi :) ve evet bu kangoo nun maşallahı var genelde 150 nin altına inmez ve habire ceza gelir ofise :)
Birde yıldızları peşinden koşturur Karahan abi :))

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah ya hiç te korkmuyor benimki 13 yaşında maşallahı var ama hiç böyle değil :D
Maşallah abi o yaşa kadar çok iyi bakmışsınki gelmiş. Ben 5 sene gibi anca en fazla yaşattım oda Tümör oldu yoksa tedavi vs olsaydı dahada yaşardı.

Tapatalk Üyeliğimden S5 Mini Cihazı İle Gönderildi...

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yusufcum senin kuş gene iyi en azından bişiler diyo, benim papağan vardı hayvan 2 yıl boyunca tek çıkardığı ses cik cik hehe
İşte abi öttürmek gerekiyor :D Papağan beslemek çok istedim ama saldırgan ve pisliği çok olur diye çekindim. Saldırganlığı değilde bakımı çok büyük bide muhabbet kuşu gibi alıp eline sevemezsin ıssırırr :D
Direksiyona pisler bu kuş

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hehe elimizde ıslak mendil sırf bi paket Ona tahsis edilir. Gülünü seven dikenine katlanır. Olacak okadar.

Aynen sırf böyle bir yol arkadaşı için değer :)) hehe

candeliorman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cok tatlı :)

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi