Multimedya ekran

batari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar. Bu urunu ali ekspres ten siparis ettim. Montajini kendim yapmayi dusunuyorum. Siparis edipte kullanan arkadaslarin yorumlarini merak ediyorum.
Ram 4 gb 32 room. Fiyat 2200 vergisi haric

TRY 1,098.37 41%OFF | Android 10 için 2 Din araba radyo Renault Megane 3 Fluence 2008 - 2014 multimedya oynatıcı navigasyon GPS WIFI stereo DVD kafa ünitesi
https://a.aliexpress.com/_m0uGgJR

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değişik bir versiyon. Umarım güzel çıkar da isteyenlere emsal olur.

batari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gayet güzel bence bendeki eski ama çok kullanmıyorum ama görselliği güzel müzik dinliyorum işimi görüyor.

batari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Urun geldi . Montaj yaptim. Ama ses kalitesi degisti gibi hissettim. Eski teyp bosh marka imis. 4hopatlor 2 tweeter var aracta. Multimedya kullanipta aracinda ekstra hoparlor veya aes sitemi kullanan varmi. 1 takimidrange alayim diyorum. Bir amfi
Arkada pandozotta koselere uygulayacagim. Ses kalitesi dustu epey. Canim sıkıldı acikcasi. Somdi midrabge alipta yine tatmin etmezse??

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Urun geldi . Montaj yaptim. Ama ses kalitesi degisti gibi hissettim. Eski teyp bosh marka imis. 4hopatlor 2 tweeter var aracta. Multimedya kullanipta aracinda ekstra hoparlor veya aes sitemi kullanan varmi. 1 takimidrange alayim diyorum. Bir amfi
Arkada pandozotta koselere uygulayacagim. Ses kalitesi dustu epey. Canim sıkıldı acikcasi. Somdi midrabge alipta yine tatmin etmezse??
Tamamen ürünün ses çıkışıyla alakalı. Hoparlör değiştirmek sesin ana kaynağından çıkışı kaliteli değilse çok yükseğe çıkarmaz. Eski Fluence aracımda benimde orjinal olmayan multimedya sistemi vardı ses yeterliydi ama kalitesi illaki orjinali gibi değildi. Bu standart ses sistemleri hoparlörler falan zaten çok yüksek kalitede olmadığından üreticiler kaynağı bari kaliteli tutalım geri kalanından verim alalım düşüncesinde oluyorlar o yüzden aslında bu konuda ses sistemleri uzmanı biriyle konuşsanız çok daha iyi olur. Hangi şehirdeydiniz? İstanbul'da Carvocal firması var, YouTube kanalları da var kaliteli iş yapıyorlar oradaysanız gidip danışabilirsiniz.

Emrebali05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
midrange alacaksanız amfi kullanmanız şart aldığınız multimedyanın amfi çıkışlarını kullanacağınız için tatmin edecektir diye düşünüyorum

merak ettiğim acaba gümrük vergisi ödediniz mi ödediyseniz ne kadar fiyat ödediniz

batari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamamen ürünün ses çıkışıyla alakalı. Hoparlör değiştirmek sesin ana kaynağından çıkışı kaliteli değilse çok yükseğe çıkarmaz. Eski Fluence aracımda benimde orjinal olmayan multimedya sistemi vardı ses yeterliydi ama kalitesi illaki orjinali gibi değildi. Bu standart ses sistemleri hoparlörler falan zaten çok yüksek kalitede olmadığından üreticiler kaynağı bari kaliteli tutalım geri kalanından verim alalım düşüncesinde oluyorlar o yüzden aslında bu konuda ses sistemleri uzmanı biriyle konuşsanız çok daha iyi olur. Hangi şehirdeydiniz? İstanbul'da Carvocal firması var, YouTube kanalları da var kaliteli iş yapıyorlar oradaysanız gidip danışabilirsiniz.
Carvocal i biliyorum izledim videolarini. Arastiracagim. Cikis kaynagi dusuk . Kagit uzerinde 55.4 ama amfi ile nasil olacak

Son düzenleme:

batari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
midrange alacaksanız amfi kullanmanız şart aldığınız multimedyanın amfi çıkışlarını kullanacağınız için tatmin edecektir diye düşünüyorum

merak ettiğim acaba gümrük vergisi ödediniz mi ödediyseniz ne kadar fiyat ödediniz
Amfi olacak zaten. Sormak istedim amfili nasil olurun cevabi idi. Vergiyi az odemek istiyorsan satici ile iletisime gec. Atiyorum cihaz 300 dolarsa yari fiyattan cikis yapsin. Fatura kesmiyir ama bir fiyat giriyor sisteme. O fiyati yarim yapsin. Benimki 2200 tl idii 130 dolar girdi. 240 lira vergi odedim. Ayni cihazi bizim cakallar 3500 veriyor . ben 2500 e hallettim.kurulumu biraz zor. 100 lirada ona verdim. Tek sorun ses dustu. Dustunderken oyle cok fark yok ama hissdiyirsun . Yıllardır orjinali dinledik. Degisinc e farki hissediyir insan.

batari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada konu disi ama. Aracin bugun arka kapilarina bituslf ses bandi ile adaself kauccuk ses yalitim sungeri uyguladim. Bir cok video var. Aracin akustigini degistirdigi yonunde. Onumuzdeki hafta da on kapilara uygulayacagim. İlk izlenimim aracin kapisi toklasti. Kapanip acilirken farki hissediyirsun. Teneke ses gitti. Akustigini haftaya bittiginde test edip sonucu buraya yazarim