Multimedya ile tweeter onerisi

batari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar . Cyberaudio nun geri gorus kemerali 2gb ram 16gb hafiza 10 inc lik ekranini taktirmayi dusunuyorum
Montaj dahil 2000 bin tl. Kullanan varmidir acaba. Yorum pek bulamadim internette.

İkinci konu. aracim 2012 dinamik. On göğüs tweteer yerleri boş. Tesisati cekilidir diye dusunuyorum. Aracinda tweteer kullanan varmi. hangi markayi kullanmaliyim. Standart tweteerlar var piyasada.farkli bir urun alsam göğüsun icine girmeyebilir. Yorumlarinizi bekliyorum.

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2gb ramli bir cihaz önermem donmalar yaşayabilme olasılığınız çok yüksek. Fiyatıda yüksek geldi. Tweeter tesisatıda çok büyük olasılıkla vardır yoksa da cihaza çok yakın bir bölge montaj sırasında rahatlıkla çekilebilir.

batari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2gb ramli bir cihaz önermem donmalar yaşayabilme olasılığınız çok yüksek. Fiyatıda yüksek geldi. Tweeter tesisatıda çok büyük olasılıkla vardır yoksa da cihaza çok yakın bir bölge montaj sırasında rahatlıkla çekilebilir.
Tweteer yuvasi ufak. Oraya uygun bulmam lazim. Orjinal mais olanlarin rms degerleri konusunda bilgi yok. İyi bir sey ariyorum ve de yuvaya uyacak bir urun lazim.

surmeneli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Sizin tavsiye edeceğiniz bir multimedya var mı acaba? Benim de 2013 model touch plus aracım mevcut olup android işletim sistemli multimedya bakıyorum

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizin tavsiye edeceğiniz bir multimedya var mı acaba? Benim de 2013 model touch plus aracım mevcut olup android işletim sistemli multimedya bakıyorum

Valla ne desem bilemiyorum yaş itibariyle çok alternatifi yok ama araştırıp ram belleği en yüksek olanı tercih edebilirsiniz.

batari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada actigim konuyu kapatayim. 2012 dinamik pakette tweteer tesisati yok idi. Tweteer lari aldiktan sonra tesisat cektirdim. Aracin ozellikle tiz sesleri farkedilir derecede degisti. Sonuc olarak takilabilir. Tavsiye ediyorum. Multimedya ekrandan vazgectim simdilik. Herkese iyi forumlar.

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada actigim konuyu kapatayim. 2012 dinamik pakette tweteer tesisati yok idi. Tweteer lari aldiktan sonra tesisat cektirdim. Aracin ozellikle tiz sesleri farkedilir derecede degisti. Sonuc olarak takilabilir. Tavsiye ediyorum. Multimedya ekrandan vazgectim simdilik. Herkese iyi forumlar.

Ses sisteminden şikayet edenler bi anfi bağlatcak kapılara sadece mid vercek 2adet 15-20cm koltuk altı bass alıp ön koltukların altına koycak miss gibi. Multimedyadan vazgeçmeniz de doğru karar araçta multimedya navigasyon dışında hiçbir işe yaramıyor oda kırk yılda bir lazım olunca herkezin telefonunda var.