Müthiş bir tespit...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

Sefa TUNÇ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mükemmel bir söz gerçekten'de Türkçe bile hiç böyle bir cümle kuran birisini görmemiştim..

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Atatürk devlet sevgisi yönünden devlet yöneticiliği yönünden çok iyi tecrübeli insandıda islam ülkesinde yaşadığımız halde din yönünden yaptığı hiçbirşey yoktu.. Ondan kızıyorum atatürke.. Atatürkün bu yönünü hiç sevmiyorum.. Yukarıdaki kullanılan sözleride bu foruma hiç yakıştırmıyorum bu sözlerim birilerine illaki batacak biliyorum fakat yinede yazmaktan çekinmem..

YAVUZ

Ali Yavuz Bengüoğulları,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Atatürk devlet sevgisi yönünden devlet yöneticiliği yönünden çok iyi tecrübeli insandıda islam ülkesinde yaşadığımız halde din yönünden yaptığı hiçbirşey yoktu.. Ondan kızıyorum atatürke.. Atatürkün bu yönünü hiç sevmiyorum.. Yukarıdaki kullanılan sözleride bu foruma hiç yakıştırmıyorum bu sözlerim birilerine illaki batacak biliyorum fakat yinede yazmaktan çekinmem..

saygı duyuyorum güzel bir görüş belirtmişsin..ama yazılanlar gayet yakışmş..bence

By_Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel Söz Gavur Bile Biliyor Atatürk'ün Ne Kadar Değerli Bir Kişi Olduğunu....:eyv

turbogtr55

Ahmet KAYMAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sadece Atatürke değil Atatürke ve kadın erkek çocuk demeden cephede düşmanla savaşan tüm atalarımıza borçluyuz... :eyv

Sefa TUNÇ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yukarıdaki kullanılan sözleride bu foruma hiç yakıştırmıyorum bu sözlerim birilerine illaki batacak biliyorum fakat yinede yazmaktan çekinmem..

Bence bu konuda yanlış düşünüyorsun şahsen bana battı yukarda yazanların hiç biri din yönünden çok iyi işler yaptı dememiş ki bu vatanı Atamıza borçluyuz bu bir gerçektir öyle değil mi?

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu yorumların nereye varacağını tahmin ettiğimden ve formumuzda bunlara izin vermeyeceğimizden konu kilitlenmiştir,yönetim toplanıp bir karar alınıp konu kilitli kalacak veya kaldırılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...