Müzik Sistemi Hakkında

nofearkobra

Mehmet SUCUOĞLU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,

Yeni aldığım Megane HB GT Line aracımın müzik sisteminde USB aygıta yüklediğim Mp3 leri malesef görmüyor. Daha doğrusu birşeyin farkına vardım bir klasörde 100 den fazla şarkı varsa mp3 listesinde gözükmüyor. 100 tam sayı değil belki daha azda olabilir. Bu konuda böyle bir sorunla karşılaşan oldumu acaba?

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,

Yeni aldığım Megane HB GT Line aracımın müzik sisteminde USB aygıta yüklediğim Mp3 leri malesef görmüyor. Daha doğrusu birşeyin farkına vardım bir klasörde 100 den fazla şarkı varsa mp3 listesinde gözükmüyor. 100 tam sayı değil belki daha azda olabilir. Bu konuda böyle bir sorunla karşılaşan oldumu acaba?

Buraya girerek RENAULT FAN CLUB ÜYE TANITIMLARI kendinizi tanıtırsanız seviniriz.

skygod

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, oncelikle araciniz hayirli olsun kazasiz ve belasiz kullanin :)
Bende aracimi yaklasik 3 hafta once aldim megane icon cvt.Ben de usb ye samsung note 2 bagladim fakat cihazi tanimadi.
Daha sonra 8GB lik bir USB bagladim onun icindeki sarkilari gordu.Fakat ilk once USB ye format attim ve icine sadece mp3 koydum.baska dosya ve klasor yok icinde.

nofearkobra

Mehmet SUCUOĞLU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim sorunum MP3 leri görmemesi değil MP3 lerin hepsini görmemesi. sanki bir kısıtlama yapmışlar 90 adetten fazlasını cihaz görmüyor. kontrol edersen ve eğer 100 den fazla mp3 kopyaladıysan ensondaki Mp3 leri göstermediğinin farkına varırsın.

skygod

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hmm Merak ettim deniyecegim en kisa zamanda.

ressam58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizde de durduk yerde cd error yazıp kapanıyor...Bu hiç çizik olmayan cd lerde bile oluyor.Bu şekilde oluyormu sizede...