müzik tesisatı hakkında..

33su608

Mesut ARDIÇ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aboo o kadr pahalıya gidemem abi:D
ersel abi çok saol bilgiler için ön hoparlörü direk teybi baglat demişinde saten direk teybe baglı degilmi yani orjinal kabloları var
oraya takarız 13 cm pıooner alırım heralde sonra cd çalar anfiyide arkadaki pıoonerler woofere baglatırım

purmol

Bilgi Girilmemiş
kardeşim moralin bozulmasında 10 cm hoparlör çapı önde arkada :) o yüzden bende kararsızım ya çıkma pandizot un takıldığı yani hoparlörlerin takıldığı arkadaki komple plastik alıcam yada onları kestiricem bi şekilde 16cm comp. takıcam 13 takayım diyorum 13 ten verim alamazsın 16 al dedikleri için kararsız kalıyorum bass hazır evde yatıyo amfi ile comp almam lazım ama bende iyi olmadığımdan pek tesisat ta böyle kalıyorum ama param olsa düşünmeden ya dls yada soundstream alırım herşeyi

mahkum0007

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE SAYGILAR SİZE SORACAĞIM 3 ŞEY VAR
BNDE ARABAMA YAVAŞ YAVAŞ SET ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM KICKIR ALACAKTIM AMA KIYASLAMA YAPTIM KENDİ ÇAPIMDA

Kicker DS650 16 cm ile JBL GT5- 650 C 16cm sizce hangisi iyi = _?

KICKER C 12 30 CM SUBWOOFER ile JBL GT5-12 1100 W 30CM SUBWOOFER sizce hangisi iyi _?

son olarak da JAMESON USA 6004 1500 WATT 4 KANAL anfi var ...
sizce bu anfi alacak olduğum setleri çalıştırır mı ?
ve alacak olduğum setlerden hangisi daha iyi ses verir özellikleri değişiyor RMS oranına mı bakmalıyım ne yapmalıyım
lütfen yardımcı olursanız sevinirim.
saygılar.