My megan döşemeler eskimişti deri koltuk yapımına başlandı :)

sercansavas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun güzel gözüküyor.Bu işin maliyeti ne kadar acaba ? bir de nerede yaptırdınız?

ben tavsıye uzerıne gıttım benı gonderen arkadasım tamırcı hemde alım satım yapıyo gıttıgım yer genelde mercedes audı bmw yapıyo

reklam olmasın yonetıcı abılerım kızmasın parseller ugur derı dosemede yaptırdım yaptırmak ısteyenler dırek netten arayıp konusa bılır yada bende yardımcı olurum

sercansavas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Sağolasın sercan. Yanlız birşey söylemem lazım dikkatimi çekti koltuklar güzel olmuş ancak plastik aksam siyah olmadığından biraz renk karışıklığı olmuş artı kapu tutamacları mavi(lacivert) gibi geldi bana ? koltuk renkleri siyah olsa tadından yenmezmiş onu söyleyeyim :eyv

murat abı cok dıkkatlısın :) kapı kolllarını oylesıne yaptırmıstım pıslık ortadan kalksın dıye pıano bılek yaptırıcaktım yoktu o anda onu yaptırdım sımdı mecburen yıne bastan pıano black yaptırıcam

sercansavas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah çok güzel olmuş. Güzel günlerde kullanın

tesekurler mehmet bey sanırım derı koltuk akımı baslatıcam renault ta :)

sercansavas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel olmuş güle güle kullan kardeşim, bu renk deri hoşuma gidiyor...
mustafa abi airbag ne kadar nalet bıseymıs koltukları yaptırdık koltuk klıpslerını soktuler taktılar airbaglar ısıkları acık kaldı 2 gundur ugrasıyolar bılgısayar bagladılar olmadı en son klıpslerı ıptal ettıler suan sıkıntı yok konu hakkında sızın dusuncelerınız neler ??

Maktek1534

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel olmuş emeğine sağlık.... Yanlış anlama ama döşeme üzerinde siyah kapı kulpuyla cam açma düğmelerinin bulunduğu parçaları daha uygun bir renkte boyarsan süper olur saygılar....

sercansavas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel olmuş emeğine sağlık.... Yanlış anlama ama döşeme üzerinde siyah kapı kulpuyla cam açma düğmelerinin bulunduğu parçaları daha uygun bir renkte boyarsan süper olur saygılar....

cam acma kutusu degısıcek kapıtutamacıda sıyah piano black olucak

mehmet_yilmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun çok hoş olmuş abim kaça yaptırdın acaba? benim döşemede yapılması lazım. fiyat uygunsa bende yaptıracam.