Nasıl çıkma Teklifi edersin - ilginç cevaplar

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Normalde kızlarla aram çok iyidir . Konuşurum çok rahat . Esprilerde yaparım .

Ama ben karşımda ki kızdan hoşlanıyorsam çok kötü oluyor . Aptal gibi oluyorum . Şaşkın , dili sürçen , cümleleri tam kuramayan , şekilden şekle giren , beceriksiz...ekleyebilirsiniz :D

Çok kötü oluyorum . Berbat bir duygu . O heyecanlanmak falan iğrenç oluyor .

Bu durumdan nasıl kurtulacam bilmiyorum . Sanırım her zaman ya kabul etmesse ya rezil olursam korkusuyla yaşadığımdan..

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Normalde kızlarla aram çok iyidir . Konuşurum çok rahat . Esprilerde yaparım .

Ama ben karşımda ki kızdan hoşlanıyorsam çok kötü oluyor . Aptal gibi oluyorum . Şaşkın , dili sürçen , cümleleri tam kuramayan , şekilden şekle giren , beceriksiz...ekleyebilirsiniz :D

Çok kötü oluyorum . Berbat bir duygu . O heyecanlanmak falan iğrenç oluyor .

Bu durumdan nasıl kurtulacam bilmiyorum . Sanırım her zaman ya kabul etmesse ya rezil olursam korkusuyla yaşadığımdan..

İnsanlar farklı farklıdır ve aslında genele bakınca eksiklik, kusur gibi gördüğümüz bazı yönler birileri için çok büyük artılar anlamına geliyordur. Burada bu iki kişinin doğru yer ve zamanda karşılaşması da kaderin güzel ağlarını örmeye yetecektir. Ben ve birebir bildiğim birkaç arkadaşım eşlerimize, nişanlılarımıza bu yönleriyle vurulduk :D

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler Ersin abi güzelmiş.:eyv

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnsanlar farklı farklıdır ve aslında genele bakınca eksiklik, kusur gibi gördüğümüz bazı yönler birileri için çok büyük artılar anlamına geliyordur. Burada bu iki kişinin doğru yer ve zamanda karşılaşması da kaderin güzel ağlarını örmeye yetecektir. Ben ve birebir bildiğim birkaç arkadaşım eşlerimize, nişanlılarımıza bu yönleriyle vurulduk :D

Teklifte bulunduğum bir kız için , bir kız arkadaş şöyle demişti , düşünce güzel , zamanlama yanlış :D :D
Tabi sonra araya sınavlar girdi falan rafa kaldırdık :D

İlerde mantık evliliği yapmak istemiyorum :D Babam nikah memuru olduğu için çokça örneklerinide görüyorum uyumsuz bir sürü çift :D
Balık burcu olduğumdan kolayda eziliyorum :eek:

Forum bir anda değişti kendimi müneccime anlattığımı zannettim :D :D

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tutarım kolundan doğru nikah masasına çıkma çakma da neymiş:D

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ama her kız rahat konuşan erkeklerden hoşlanmayabilir :D Tabii aramızda birazcık yaş farkı var, dinozor tarzı olarak bakabilirsin bana :D

imza: rahat konuşanlara sepet havası çalmış clio_34 kıhkıh

ama etrafımda gördüğüm kadarıyla bu devirde erkek olmak daha zor gibi, yani ben bayan olarak korkuyorsam kızların konuşmalarından, planlarından allah kolaylık versin :D

Her kız öle olmaya biliyor ama genelde sempatik bir tip olduğum için herkes konuşmak ister benle bende konuşurum sanırım etrafımdakilerden dolayı cenem biraz düşük :D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Tutarım kolundan doğru nikah masasına çıkma çakma da neymiş:D

hehe sonra da adliye koridorlarına sürüklemeyesin kolundan :D

Her kız öle olmaya biliyor ama genelde sempatik bir tip olduğum için herkes konuşmak ister benle bende konuşurum sanırım etrafımdakilerden dolayı cenem biraz düşük :D

önemli olan başkaları için değişmeden, kendin gibi olman. seven, aşık olan ister geveze halimize ister 2 lafı toparlayamayan halimize yani neysek o'ya vurulsun :eyv

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
önemli olan başkaları için değişmeden, kendin gibi olman. seven, aşık olan ister geveze halimize ister 2 lafı toparlayamayan halimize yani neysek o'ya vurulsun :eyv

Çiğdem abla şuanki kız benim o spordaki leş halimden hoşlandıysa her halimi beğenir diye düşünüyorum :D