Nasıl ?

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Merhaba , almak istediğiniz araç Dynamique + Executive paket.Techno paket ekli değil.Aracınızda hız sabitleme , lastik basınç sensörü,elektrikli katlanan dikiz aynaları ve telefon ön hazırlığı yok.
Executive pakette bulunan far yıkama , xenon far , 4 hoparlör ve 6 lı cd değiştirici var.
Sunroof zaten ayrı paket , yani techno ve executive paket var diye sunroof olacak diye bir durum yok.
Aracınızın direksiyonu ve düğmeleri bu pakette olması gereken gibi , bir olumsuzluk yok.
Reostalı gösterge ışıklarının düğmesi var onu gördüm.Aracınızda far yükseklik ayarı düğmesinin olmaması normal çünkü otomatik ayarlıyor yüksekliğini.

Birsey daha ogrenmis olduk :) tesekkurler.

isitan55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba , almak istediğiniz araç Dynamique + Executive paket.Techno paket ekli değil.Aracınızda hız sabitleme , lastik basınç sensörü,elektrikli katlanan dikiz aynaları ve telefon ön hazırlığı yok.
Executive pakette bulunan far yıkama , xenon far , 4 hoparlör ve 6 lı cd değiştirici var.
Sunroof zaten ayrı paket , yani techno ve executive paket var diye sunroof olacak diye bir durum yok.
Aracınızın direksiyonu ve düğmeleri bu pakette olması gereken gibi , bir olumsuzluk yok.
Reostalı gösterge ışıklarının düğmesi var onu gördüm.Aracınızda far yükseklik ayarı düğmesinin olmaması normal çünkü otomatik ayarlıyor yüksekliğini.

Bir şey sormak istiyorum aklıma takıldı. Araç ilk çalıştırışta cd changer ın kısa bir süre ses yapması ( cd yükleme sesi ) normal mi ? serviste sormayı unuttum , araç sahibi ilk çalıştırmada bu sesi yapar dedi.

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Bir şey sormak istiyorum aklıma takıldı. Araç ilk çalıştırışta cd changer ın kısa bir süre ses yapması ( cd yükleme sesi ) normal mi ? serviste sormayı unuttum , araç sahibi ilk çalıştırmada bu sesi yapar dedi.[/QUOTE

Yapmaması lazım.O ses dikiz aynasından ya da klape motorundan geliyor olabilir.Nereden geldiğini iyi dinlemek lazım.