Navigasyon cd kart

Rüzgarımsı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mrb arkadaşlar. Henüz satın aldığım 2010 model megane 3 aracımın navigasyonunu çalıştıramıyorum çünkü cd kart yok. Aracımı satın aldığım kişiyi aradım sordum çoçuğunun kayıp ettiğini söyledi. Naviyi bu durumda nasıl çalıştırabilirim ne yapmam gerek bu konuda bilgisi olan var ise bana yardımcı olabilirmi? Teşekkürler.

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Probleminizi yanlış yere yazmışsınız.Burası Megane 4 bölümü.Asıl yerine ,yani megane 3 alanına yazarsanız daha faydalı ve hızlı çözüm alabilirsiniz.

Son düzenleme:

Rüzgarımsı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haklısınız uyarınız için teşekkür ederim

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Renaultun harici bir kilitleme yazilimi yoksa sizin aracin ayni donanimini bulup hafiza kartini kopyalayin, kopyaladiginiz karti kendi araciniza takin. Taktiginizda sorun olmadan calisirsa direk harita kurulum ekrani gelip yuklemeyi yapar. Ama renault kopyalamaya karsa ayrica tedbir aldiysa karttan kopyalama yapamazsiniz. Servisten kart almaniz gerekir. Bir deneyin bakalim ne olacak denemekten zarar gelmez. Simdilik ucretsiz olarak halledebileceginiz bu yontem var.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

Rüzgarımsı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Etrafımda ne yazıkki benim aracımdan kullanan yok. Ama bi araştırayım. Olursa bu şekilde süper olur. Diğer türlü renodan fiyat aldım 120~150 €( avusturya) arası bi rakam olabileceğini söylediker! Cd kart ve navi yazılımı için fazlaca bi rakam.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Etrafımda ne yazıkki benim aracımdan kullanan yok. Ama bi araştırayım. Olursa bu şekilde süper olur. Diğer türlü renodan fiyat aldım 120~150 €( avusturya) arası bi rakam olabileceğini söylediker! Cd kart ve navi yazılımı için fazlaca bi rakam.

Tahmin yuruttum sadece olursa ve olumlu sonuc alirsaniz mutlaka paylasin bu dertten muzdarip cok arkadasimiz var forumda.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Rica ederim.Amacımız ,birbirimize fayda sağlayabileceğimiz bir forum olması.

Rüzgarımsı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnşallah çözerim. Çözdüğüm an paylaşırım