Navigasyon ve navigasyon tutucu ne önerirsiniz?

SLAYMUTLU

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar benim arabam 1.2 joy navigasyon olarak ne önerirsiniz? bide cama takılırsa kötü bi görüntü olacak gibi geliyor. cama değilde düz bi zemine koysam o şekilde tutucular varmı acaba. bi kaç yere baktım ama çok güvenilir gelmedi. sizin önerilerinizi alabilr miyim bu konuda

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En sagliklisi camdir diger yerlerde pek işlevsel olmaz cihaz olarak size tomtom oneriyorum akibetinde prinha'da hem kullanisli hemde iyidir ilk tercih olarak kesinlikle tomtom

Clio 4 orjinal navigasyonlarda tomtom markadir bilginize..

HUAWEI - U8850 16 GB Cihazımdan Tapatalk 2 İle Gönderildi

SLAYMUTLU

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
En sagliklisi camdir diger yerlerde pek işlevsel olmaz cihaz olarak size tomtom oneriyorum akibetinde prinha'da hem kullanisli hemde iyidir ilk tercih olarak kesinlikle tomtom

Clio 4 orjinal navigasyonlarda tomtom markadir bilginize..

çok teşekkür ederim. peki cama monte edilebilir mi sanki cam çok eğik bizde :D nasıl bi lafsa bu eğik:))

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer elinizde navi varsa ona uygun bir tutucu arıyorsanız, piyasada satılan 10-15TL'lik ürünlerden almanızı tavsiye etmem. Teknosa veya bimekste güzel tutucular var. Ama yok navi alacağım diyorsanız Tomtom öneririm ve kutu içlerinde zaten tutucu çıkıyor.qw

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok teşekkür ederim. peki cama monte edilebilir mi sanki cam çok eğik bizde :D nasıl bi lafsa bu eğik:))

Rica ederim ne demek

Yo dogru aslı eğik cam zaten

cama monte edilebilir elbet alacaginiz navigasyon icinden bir edet cam tutacagi var zaten bir defa sabitledimi cikartmaya'da gerek kalmaz sadece navigasyon ile işiniz oldugu vakit takarsiniz onun haricinde tutacak devamli kalsin camda hicbir zarari olmaz

Ilhan Emecan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 1.2 joy kullanıcısıyım next marka pirireis modelini kullanıyorum android tabanlı lisanslı igo yazılımı yüklü olarak geliyor android oldugu için bir telefonda yapılacak arama hariç herseyi yapabiliyorsunuz. Sizinle anlık gidiyor 1-2 saniye arkanızdan gelmiyor telefonunuzdan wifi ile internet aktarırsanız trafik durumunu gosterip bu duruma gore alternatif yol üretip sizi trafiğe sokmuyor cok memnunum tavsiye ederim.

SLAYMUTLU

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 1.2 joy kullanıcısıyım next marka pirireis modelini kullanıyorum android tabanlı lisanslı igo yazılımı yüklü olarak geliyor android oldugu için bir telefonda yapılacak arama hariç herseyi yapabiliyorsunuz. Sizinle anlık gidiyor 1-2 saniye arkanızdan gelmiyor telefonunuzdan wifi ile internet aktarırsanız trafik durumunu gosterip bu duruma gore alternatif yol üretip sizi trafiğe sokmuyor cok memnunum tavsiye ederim.

bi fotografı varmı acaba camda nasıl durduğuna dair. bu arada teşekkür ederim

Ilhan Emecan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
su anda bi resim yok ancak camın klima hizasına yani ortasına dibe doğru yapıstırırsanız gorus acınızı bozmuyor ancak sizin düşündüğünüz gibi dısarıdn gozukmesin aa navigasyonsuz almıs demesinler diye farklı bi alternatif yok malesef :) soyledigim modeli marka ve model verdigim için sitesinden bakabilrsiniz su anda en iyisi o 300tl gibi bir fiyatı vardı.