*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Navigasyon'u cep Telefonumdan kullanıyorum gerektiğinde problem yaşamıyorum ama normal arac navigasyonları hakkında kafama takılan bi husus var. Telefondaki navigasyon içinde Simkart oldugu için veya internet baglantısı oldugu içn Konum Tespiti yaptıktan sonra çalışıyor. Bu navigasyon cihazları konum tespitini nasıl yapıyor tamamen ücretsizmi ? Konumu buldukdan sonra takibi ne ile yapıyor yani internete falan erişimi yoksa *???

Guncellemesi Ucretsiz FazLa TuzLu oLmayan Kaliteli sorun cıkartmayacak Navi önerilerinizi ALayım. internet uzerinden Alısveris yapıyorum. bilginize :)

Son düzenleme:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Tamamen ücretsiz kardeşim,bulunduğun yeri uydu aracılığıyla tesbit ediyor...

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ücretsiz, arada güncelemeleri oluyor onları yapıyorsun bazı firmalar güncelemeye para alıyor ama bazıları almıyor..

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Guncelleme beles olan kaliteli ama ucuz bi navi bulayım o zaman ben

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Ücretsiz Kullanım Sağlıyor Bende Telefondan Kullanıyorum Navigasyona Boşuna Para Harcama Derim Kardeşim Yap Güncellemeni Mis Gibi Fiwi Olan Bir Yerden İnternete Bağlan Güncellemeler Ücretsiz Olarak Geliyor

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ücretsiz Kullanım Sağlıyor Bende Telefondan Kullanıyorum Navigasyona Boşuna Para Harcama Derim Kardeşim Yap Güncellemeni Mis Gibi Fiwi Olan Bir Yerden İnternete Bağlan Güncellemeler Ücretsiz Olarak Geliyor
telefon ugrastırıcı bide sok tak sok tak ugrastırıyor. internet paketin olmasa ucretli oluyor o yuzden Navi bakıcam Fazla tuzluda olmasn ama iş gorsun yeter

umut54

Umut Şahin,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende piranha treno var windows işlemcili bence gayet kullanışlı bir cihaz sadece yıllık harita güncellemesi var oda ücretsiz ve kendim yapıyorum :eyv

wyand0tte

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
alacağınız navigasyonun yazılımıı igo, haritası başarsoft olsun mutlaka. alacağım navi kaliteli olsun beni üzmesin derseniz next markasını tavsiye ederim. hem kullanışlı hemde destek yönünden baya geliştirdiler kendilerini. ucuz olsun, ücretsiz güncelleme olsun iş görsün derseniz navitech alın derim. onun haricinde piranhadan uzak durun derim.

bu arada bende de piranha var. fm transmitter ve bluetooth özelliği var diye aldım fakat verimli çalışmıyorlar hatta fm transmitter hiç çalışmıyor. navitech te hakeza öyledir fakat navitechin ekranlarında anti-glare yani güneş ışığı altında parlamama özelliği var o yüzden idare eder. next in ürünlerinde ekstra donanımlar, bluetooth olsun fm transmitter olsun, daha iyi çalıştığı söyleniyor.

Son düzenleme: