Navigasyonda yön kariştirma

eskipapaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli dostlar, 4 gün önce Çanakkaleye giderken Navigasyon güneye inmemize rağmen kuzeye çıkıyormuş gibi gösteriyordu. Ekranda Çanakkale boğazı sağda Ege Denizi (Saros Körfezi) solda görünüyordu.
Ne kadar uğraştıysam olmadı. Dönüş yolunda bir ara normale döner gibi oldu ama bu kezde yukarı çıkışlar yana gidiyormuş gibi oldu. Ezine den yukarı çıkışta araç Balıkesir tarafına gidiyormuş gibi görünüyordu.
Galiba bana servis yolları göründü, gitmişken arka sileceğin su fışkırma deliğinden durup dururken akan suyunda icabına baktırmak lazım.
Her şey gönlünüzce olsun, kazasız belasız sürüşler.

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun.2 dk güncelleme işlemi ,sonrasında yola devam.

ahmet hilmi 5480

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eskipapaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli arkadaşlar, bu sabah servise gittim. Navigasyon, Radyo istasyon karıştırması ve arka silecek su fıskiyesinden su kaçırması için müracaat ettim. Navigasyonda 2D, 2D+ ve 3D fonksiyonları var, bu fonksiyonlardan 2D+ olanda araba dönüş yapıyor ama harita sabit kalıyor ve hata bundan dolayı imiş. Radyo ise Temmuz ayında gelecek olan güncelleme ile düzeltilecekmiş. Su fıskiyesinden kaçırma olayına ise olabilir dediler. Daha önce Citroen Picasso 7k kullandığımda servislerde böyle bir çözümle hiç karşılaşmamıştım. 1,5 sene daha garanti süresi var ama inşallah bu süre içinde bazı şeylerden sıkılıp aracı satmam. Saygılarımla.