Navigasyonlu megane 3 e geri görüş kamerasi takilir mi?

alimahir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgisi olan lütfen yazsin?

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üye tanıtımdan kendinizi tanıtınız
İsim:
Soyisim:
Otomobilinizin Markası ve Modeli:
Meslek:
Tavsiye eden:
Renault Fan Club'ı Nereden Duydunuz:
Extra Eklemek İstedikleriniz:

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orj. navigasyon sistemine geri görüş kamerası ekleyemiyoruz. Fakat servsilerde 1.400-1.600 TL arasında değişen bir navigasyon takımı var onda geri görüş kamerası mevcut.

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yurtdısı siteleri arastırdıgımda bir modulle eklenibiliyor diye okumustum,site bu umarım dogrudur yada umarım ben dogru anlamısımdır,bir bakın bence

Renault

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba öncelikle Orj. navigasyon sistemine geri görüş kamerası eklendiğini söylemek istiyorum. Piyasada bu tarz aparatlar mevcut sadece orj. navi sisteminiz olması yeterlıdır arkasındakı boş soket yerine kameranın soketı bağlanıyor ve ufak bır guncellemenın ardından gerı vıtese taktıgınızda artık devreye gırmıs oluyor keyflı forumlar.

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba öncelikle Orj. navigasyon sistemine geri görüş kamerası eklendiğini söylemek istiyorum. Piyasada bu tarz aparatlar mevcut sadece orj. navi sisteminiz olması yeterlıdır arkasındakı boş soket yerine kameranın soketı bağlanıyor ve ufak bır guncellemenın ardından gerı vıtese taktıgınızda artık devreye gırmıs oluyor keyflı forumlar.

Vay çok iyiymiş bu bunu nasıl yapabiliriz peki bir bilgin var mı?

Sent from my New iPad using Tapatalk

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim benim arkadaş aksaraya gitti otocuların oraya ordan buldu ne kadara ama unuttum baya oldu sonra bostancı sanayınde taktırdı 10 numara oldu ama ucretını hatırlamıyorum yalan solemek ıstemem olmadı e-bay dan bakabilirsin kolay gelsin.

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim benim arkadaş aksaraya gitti otocuların oraya ordan buldu ne kadara ama unuttum baya oldu sonra bostancı sanayınde taktırdı 10 numara oldu ama ucretını hatırlamıyorum yalan solemek ıstemem olmadı e-bay dan bakabilirsin kolay gelsin.

Tamamdır, teşekkür ederim... :)

Sent from my New iPad using Tapatalk

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunu tam ogrenebilir miyiz? birde bizim bu carminat tom tom u karıstıran var mı degişik neleri var??