Nazar Değidi Diyelim.. :(

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba ;

İki Gün Önce Dükkana Gelmek İçin Yola Çiktim Her Zamankinden Daha Sakin Bir Sürüşle Yolda İlerlerken Station Wagon Bir Peugeot Bana ve Yanimdaki Araçin Arasindan Çok Yakin Girilmeyecek Bir Araya Girdi Ön Tarafa Gelene Kadar Bişey Yoktu ÇATTTT Diye Bir Ses Geldi ALLAH Dedimmm , Sağa Bakmamla Aynanin Tamamen Dişa Açildiğini Gördüm Aynaya Vurdu Sadece İlerde İşiklarda Yakaladim İndim Araca Baktim Bişey Yok , Adama Biraz Sözle Çkişitiktan Sonra Özür Dilemesiyle Aynayi Düzelttim Sonra Dükkana Geldim Aynayi Kapttiğimda Kapanmadi ve Aşaği Yukari Oynadiğini Gördüm Aynanin İçindeki Tirnak Kirilmiş .. Araba 77 Plakali Yabanci Biriydi Bulmam İmkansiz Oldugu İçin Bugün Hemen Ayna Sipariş Etmek İçin Parçaçima Gittim Şaseden Girip Fiyat Baktik Orjinal Ayna 641.25 TL , Yan Sanayisine Bakti Bulamadi Bende İnternetten Araştirdim Trabzonda 210 TL ye Buldum Hemen Siparişini Verdim.. Ne Desem Boş Mala Gelsin Dyiip Geçmek Lazim ... :berbat :berbat

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun hacım 100 tl ye buldugun ayna neyin nesiymiş? bu adamları serbest bırakmayacaksın direk geçiriceksin kafayı :sinirli

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun hacım 100 tl ye buldugun ayna neyin nesiymiş? bu adamları serbest bırakmayacaksın direk geçiriceksin kafayı :sinirli

Ailesi Vardi Yaninda ve Yabanciydi Özür Diledi ve Orta Yaşli Bir Adamdi Bu Yüzden Bişey Diyemedim Bende... Benim Ayna Hem Katlanir Hem Elektrikli ; Parçacinin 100 TL Dediği Sadece Elektirikliymiş :berbat

Son düzenleme:

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
En güzel parça çıkma parça :)

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun kardeşim. Allah beterinden saklasın..

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi elektrikli katlanırı 100 tl ye alsaydik direk ticaretini yapardik valla :D 100 al en kötü 200 e sat :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçmiş olsun kardeşim...

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Metinim Vallah Bende Bir Terslik Oldugunu Anladim , Bugün Çikti Gün Yüzüne :)

Tesekkürler Abim , Çok Sağol :eyv

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Geçmiş olsun Allah beterinden esirgesin sizin aynalarda deli fiyat çekmişler elektrikli olayı güzelmiş harbi ticaretine girilirmi girilir he:)