Nazara geldik

tx_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dün aksam 8 sularında 90 km hızla köpeğe vurunca tampon parcalandı :/ bu kadar nasıl ezildi tampon yaa hala anlamış değilim bukadar dayanıksızmı ? ön tapmonun esnemesi.. servise çektirdik beyan ile rapor tuttuldu bakalım ne olacak...

candeliorman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun :(

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle geçmiş olsun kardeşim, Araçla alakalı olan kısım halledilir de Köpek ne durumda peki kardeşim telef olmadı inşlh :soru

tx_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
köpek yan aynadan baktığımda arabanın altından çıkıp koşar adım kaçıyordu sondrasında ben kenara cektim radyötörün suyu boşalıyordu sağolun arkadaşlar allah beterinden korusun..

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun kardeşim. Allah tekrarını yaşatmasın. Sizde bir şey olmasın gerisi sorun değil. Eğer klimada veya radyatörlerde sorun yoksa çıkma tampon alıp boyattırman sana daha ucuza mal olur. Tekrar geçmiş olsun.

G.AKGÖZ

Göksel AKGÖZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun sana bişey olmasın yeter abi

candeliorman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Radyatör + çıkma tampon aldınız mı sorun çözülecektir Allah beterinden korusun inşallah...

tx_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok geçmiş olsun kardeşim. Allah tekrarını yaşatmasın. Sizde bir şey olmasın gerisi sorun değil. Eğer klimada veya radyatörlerde sorun yoksa çıkma tampon alıp boyattırman sana daha ucuza mal olur. Tekrar geçmiş olsun.

servise çektirdik bakalimm ne durum çikarda ona göre kaskodan halledecekler duruma göre bilgi verirler.. Amin hepimizi allah beterinden kazadan korusun cana geleceğine mala gelsin ama yinede insanin morali bozuluyor..

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
köpek yan aynadan baktığımda arabanın altından çıkıp koşar adım kaçıyordu sondrasında ben kenara cektim radyötörün suyu boşalıyordu sağolun arkadaşlar allah beterinden korusun..
Tekrardan çok geçmiş olsun insanın canı sıkılmayacak gibi değil Kasko halledecekse orjinal tampon takılması en güzeli gerçekten :eyv