Ne kadar dikkat edersen et olmuyor.

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cidden dikkat etmeyeceksin yoksa çok sıkıntı oluyor

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servislerde spoilerlarda var ucuna takılan parlak siyah güzel spor görünebilir ona da bakabilirsin.

PERFECT-STROM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
serseri mermi olabilir havaya sıkınca yere düşüş hızı yapmış taş olsa boyada kesik yapar boncuk tabancası yapmaz paintboll mermiside yapmaz
büyük geçmiş olsun RABBİM beterinden korusun

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
serseri mermi olabilir havaya sıkınca yere düşüş hızı yapmış taş olsa boyada kesik yapar boncuk tabancası yapmaz paintboll mermiside yapmaz
büyük geçmiş olsun RABBİM beterinden korusun
​Aynen katılıyorum. Geçmiş olsun

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar İzmir de tatilin son günü döneceğim üzere kızımda bunu gördüm. Çok ilginç istesen olmaz. Sanırım mermi denk gelmiş. Olmuş artık o kadar kafaya takmıyorum. Nasıl halledebilirim. Ben sadece spoiler üzerine piano black folyo çeksem güzel olur diye düşündüm :)
Ekli dosyayı görüntüle 12244Ekli dosyayı görüntüle 12246Ekli dosyayı görüntüle 12245
,
abi sorumsuzun biri üstüne sivri bişey düşürmüş/atmış... Yazık günah bu araçlar bedavaya emeksiz alınmıyor ne yazıkki... Arabayı alıp sıfır km evin önüne çekiyosun, sen nasıl sıfır araba alırsın diye kasten veya sorumsuzca düşüncesizce kasıtsız zararlar veriliyor... kem gözle bakanlar adam almış bende çalışıp alayım demek yerine benim yok onunkide olmasın gözüyle bakıyor ne yazıkki...geçmiş olsun Allah tüm araçları kötü niyetli insanlardan uzak tutsun...

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok ilginç geçmiş olsun

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yanlız cidden bu arabaların üstünde nazar var.Araç tamam a sınıfı olmasa da bu yeni cliolarda milletin gözü kalıyor yahu.

PERFECT-STROM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yanlız cidden bu arabaların üstünde nazar var.Araç tamam a sınıfı olmasa da bu yeni cliolarda milletin gözü kalıyor yahu.
al bende de o kadar