necvox navigasyon harita güncelleme

yasin613

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
joy paket aracımda necvox cihaz kullanıyorum. tatile gidip gelirken navigasyonu kullandım ancak değişen ana yolların bazılarının haritada olmadığını görünce haritayı güncellemek istedim.
naviextras.com sitesinden programı indirdim falan ama sonrasında cihazdaki hafıza kartını bilgisayara takıp güncel haritayı karta atmam gerekiyor. ancak cihaza baktım hafıza kartı yeri boş... bu durumda güncellemeyi nasıl yapacağım?
daha önce harita güncelleyen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
joy paket aracımda necvox cihaz kullanıyorum. tatile gidip gelirken navigasyonu kullandım ancak değişen ana yolların bazılarının haritada olmadığını görünce haritayı güncellemek istedim.
naviextras.com sitesinden programı indirdim falan ama sonrasında cihazdaki hafıza kartını bilgisayara takıp güncel haritayı karta atmam gerekiyor. ancak cihaza baktım hafıza kartı yeri boş... bu durumda güncellemeyi nasıl yapacağım?
daha önce harita güncelleyen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

İstanbul’da yaşıyorsanız yenibosna’da servisi var bilgi için sorun isterseniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yasin613

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbul’da yaşıyorsanız yenibosna’da servisi var bilgi için sorun isterseniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tatil sebebiyle Ankara'dayım buradaki servisi aradım play store üzerinden yapacaksın falan dedi... ama play store da harita çıkmıyor falan dedim sen yapamazsın gel burada halledelim dedi :) bence o da bilmiyordu :)

yasin613

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kurcalaya kurcalaya yapmayı başardım. Aşağıdaki linkte yapım aşamalarını yazdım. Yapmak isteyen olursa buradan bakabilir, takıldığı yer olursa yardımcı olurum...

http://www.yasinhasipek.com/megane-iv-necvox-harita-guncelleme/

tekel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler arkadaşlar sayenizde hem haritayı hemde necvoxu güncelledim
yanlız nexvoxta canbus güncellemesi bende çıkmadı https://i.hizliresim.com/BOrl3L.jpg
ama bu şekildede cihaz güncel görünüyor.
BOrl3L.jpg

yasin613

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler arkadaşlar sayenizde hem haritayı hemde necvoxu güncelledim
yanlız nexvoxta canbus güncellemesi bende çıkmadı https://i.hizliresim.com/BOrl3L.jpg
ama bu şekildede cihaz güncel görünüyor.
BOrl3L.jpg

Hocam ben de canbus güncellemesi yaptım ama gözle görülen bir değişiklik olmadı... Necvox güncellemeyi yayınlarken sürüm numarası falan yazmadığı için araçtaki sürüm yeni mi eski mi onu da anlayamıyoruz...

tekel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim navigasyon ana sayfadaki üsteki ikondan başlamıyor ayarlardan girip oradan çalılştıroyorum.ve ok işareti yol ile dönmüor ekran sabit kalıyor servisten randevu aldım garantiden ayarlıycaklar 2 buçuk saat süre dediler hayırlısı bakalım

yasin613

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim navigasyon ana sayfadaki üsteki ikondan başlamıyor ayarlardan girip oradan çalılştıroyorum.ve ok işareti yol ile dönmüor ekran sabit kalıyor servisten randevu aldım garantiden ayarlıycaklar 2 buçuk saat süre dediler hayırlısı bakalım

Hocam ben de sıkıntı yok sorunsuz çalışıyor dün akşam kullandım en son...
Cihaza reset atmayı denediniz mi?

tekel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet attım ve olmayınca en sonda fab.ayarlarına döndürdüm bu kezde eksik dosya uyarısı verdi
cuma servise götürcem zaten
bu üzden okadar kurcaladım

yasin613

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet attım ve olmayınca en sonda fab.ayarlarına döndürdüm bu kezde eksik dosya uyarısı verdi
cuma servise götürcem zaten
bu üzden okadar kurcaladım

Renault servisi mi, necvox servisi mi bakıyor hocam?