Neden Megan 2 Aldım Ki yardım lürfen

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Satin kurtulun

mrt20

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne demek satın kurtulun ? Peki alan kişi ne yapacak bu sorunlu arabayla ? Sizce bu davranış dürüst bir davranış mı ?

Sorunlu arabayı satacaksanız mutlaka alıcıya sorununu söyleyerek ve ona göre de fiyatta indirim yaparak satmalısınız. Yoksa hatalarını gizleyerek satarsanız bu hiç ahlaki olmaz.

Forumlarda hep okuyoruz ''arabam sorunlu çıktı, sattım kurtuldum'' diyen binlerce kişi var. Veya sorunlu araç sahibine, burada olduğu gibi ''sat kurtul'' diye tavsiye veren binlerce kişi var. Bu o kadar normal hale gelmiş ki ben bunu anlayamıyorum.

Peki aynı kişiler böyle sorunlu bir arabayı alıcı konumunda olsalar acaba aynı şeyi diyebilecekler mi ?

Son düzenleme:

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Ne demek satın kurtulun ? Peki alan kişi ne yapacak bu sorunlu arabayla ? Sizce bu davranış dürüst bir davranış mı ?

Sorunlu arabayı satacaksanız mutlaka alıcıya sorununu söyleyerek ve ona göre de fiyatta indirim yaparak satmalısınız. Yoksa hatalarını gizleyerek satarsanız bu hiç ahlaki olmaz.

Forumlarda hep okuyoruz ''arabam sorunlu çıktı, sattım kurtuldum'' diyen binlerce kişi var. Veya sorunlu araç sahibine, burada olduğu gibi ''sat kurtul'' diye tavsiye veren binlerce kişi var. Bu o kadar normal hale gelmiş ki ben bunu anlayamıyorum.

Peki aynı kişiler böyle sorunlu bir arabayı alıcı konumunda olsalar acaba aynı şeyi diyebilecekler mi ?

Alacak kisi ciklet cikolata almiyor. Arastiracak adam alirken. Ama saf temiz bir insanada sorunsuz diye satarsa ...... Zaten arkadasta 3 5 asagiya satacagim yazmis. ;) Bende tavsiye olarak satmasini onerdim.

Koreaatom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Satan kişinin alıcıya araçda ne problem varsa söylemesi lazım etik olarak, aksi halde üç kağıtçılık olur

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gitme_Dayanamam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
üstatlar tartışmaya gerek yok elhamdülillah müslümanım çok şükür.zaten bende orjinal takıntısı var birşeyden bir parça degişiyorsa illa orjinal sıfır yada orjinal çıkma olacak.zaten kendim binecekmiş gibi bu bir kaç sorunu yaptırıp 18-20 ye verecem artık hasar kaydı yok ama önden darbe aldı tampon çatlak radyatör ve kartel delindi degiştirdim şimdi enjeksiyon işinide çözersem bide yag seviyesi normal yazısı kalıyor geriye o yazı hala çıkmıyor sensöz arızalı olabilir dediler neyse onlara baktırıp satacam artık .bi daha reno almam sanırım ama yine bu sıcak aileye girmeye devam ederim herkeze teşekkürler:bravo

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yağ seviyesini göstermemesi sensör arızasından. Yağ seviye sensörü değişirse düzelir muhtemelen

Gitme_Dayanamam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
FelixCrail

bi ara onuda deneyecegiz kısmet olursa teşekkürler ilginize