Nerede bu yahu :S ???

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğrudur, tanımadığım için haliyle "müdür" lakabından rahatsız oldum, ama zaten bu tarz konuşmalarda tanışıklık olmayanlara yapılmaz değil mi?
Neyse, problem değil.. konuyu dağıtmayalım ;)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
2 sevdiğim dost birbirlerini bir an yanlış yorumlamışlar galiba ama görüyorumki yine büyük bir olgunlukla ve saygıyla çözmüşler aslında varolmayan sorunu:)eee bu arada neredeymiş yağ çubuğu:)

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 sevdiğim dost birbirlerini bir an yanlış yorumlamışlar galiba ama görüyorumki yine büyük bir olgunlukla ve saygıyla çözmüşler aslında varolmayan sorunu:)eee bu arada neredeymiş yağ çubuğu:)

ben motor kapağında kaldım be abi :D benim üç yıllık ama pırıl pırıl motorumda öyle bi kapak çok hoş durur :D

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
ben motor kapağında kaldım be abi :D benim üç yıllık ama pırıl pırıl motorumda öyle bi kapak çok hoş durur :D

Durmazmı
:aytuğ40 Saattir bakıyorum harbiden çubuğu göremedim e hadi takılı değil olduğunu varsayıyorum basınçtan yağı atması lazım o zaman öyle bir görüntüde yokshımmanlamadım valla

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Durmazmı
:aytuğ40 Saattir bakıyorum harbiden çubuğu göremedim e hadi takılı değil olduğunu varsayıyorum basınçtan yağı atması lazım o zaman öyle bir görüntüde yokshımmanlamadım valla

abi ya motor soğutma suyunun oralarda bi yerlerde ince bi çubuk var, sarı değil de siyah bi çubuk, eski sistem ya da o çubuğu da çaldı reno, oraya da kör tıpa gibi bişi yaptı yol bilgisayarından kontrol etsinler dedi.

berkay43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sarı kapak

UssLanmazzII

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam arkadaşlar, bugün benim kangoo nun kaputunu açtım ana bi baktım ne göreyim yada daha doğrusu ne göremiyim yağ çubuğu ? belki komik gelebilir ama yağ çubuğu nerede bunun :D
teşekkürler..

-2013 Kangoo
-110 Bg
-6 İleri Şanzuman..

Motora Yağ Koyulan Yerle Yağ Çubugu Bir Olması Lazım Kapagın Ustunde Onların Çubukları Yağ Kapagını Acıp Çekin Göreceksiniz.

ismail

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir diğer resim bu arkadaşlar qfs.mobi/f699608

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Normalde aracı size teslim etmeden yerinin gösterilmiş olması lazım. Yağ çubuğu, silecek suyu vs... Ben hala motorun ortalarında bir yerde olacağını umuyorum ancak incelemeden de bir şey söyleyemem. Birileri yardımcı olacaktır. Bir diğer husus ise fotoğraf paylaşmanızla alakalı; fotoğraf linki vermek yerine forumun fotoğraf ekleme seçeneğini kullanmanız yardımcı olmak isteyen herkesin işini daha da kolaylaştıracaktır :eyv