Nihayet Geldi, Körük ve Kılıf..

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ediyorum kardeşlerim.

Eğrilikleri her zaman doğrultma yöntemleri vardır kardeşim. Erciyes'te bir sucuk mangal partisiyle düzeltiriz.ıslık

blackdiamond

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun abi, benim bi sorum olacaktı körüğü nasıl değiştirdin acaba benim de var aklımda öyle bsy :)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun abi, benim bi sorum olacaktı körüğü nasıl değiştirdin acaba benim de var aklımda öyle bsy :)

Körüğün alt plastiğini çıkarırken çok dikkatli olmalısın. Tırnakları kırılmaya müsait. Geniş olan göğüs tarafında iki dar olan el fireni tarafında bir tırnak var. Çıkarırken dar tarafı önce çıkarmalısın. Yeni körük lastik sıkmalı ama eski orjinal körüğü zımbalı. Bu yüzden biraz sıkıntı yaşayabilirsin. Ben zımbaları söktükten sonra yeni körüğü geçirdim ve tırnakların geldiği yeri falçata ile küçük küçük kestim. Ancak öyle oturtabildim. Umarım bu açıklamaların bir faydası olur. Kolay gelsin.

Tuna60

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi günlerde kullanın abi bende sipariş vermek isterim web sitesi varmı ?

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi günlerde kullanın abi bende sipariş vermek isterim web sitesi varmı ?

Teşekkür ediyorum kardeşim. Gitti gidiyor dan veya sahibinden de arata bilirsin. Bende oradan aldım. Fiyatları farklı, seçeneğine göre değişiyor. Bütçene göre sen ayarlarsın hangisini alacağını. Hayırlı olsun şimdiden.