NISSAN'ın Araç Taşıyan Gemisi

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Bi korsan saldırısı yapalım

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Toyota veya honda nın gemisinde montaj bile yapılanı vardı. Japonyadan parçalarla çıkan gemi amerikaya varana kadar montajlanıp yürüyerek indiriliyor.
Biliyorum Hastasiyim Bu Japonlarin Dede ;) Kac Arac Alir Ki Bu Gemi Acep Benimde Boyle Bir Gemim Vardi Vaktiylen Mazgala Dustu :(

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ah o gemi de ben de olsaydım açık denizlere yol alsaydım :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Böyle gemim olsun 10 bin lira borcum olsun...:D

memo_16

Bilgi Girilmemiş
böyle bi gemide çalışsam contayı sıyırırdım herhalde baksanıza heryer araba, gerçi yazın stajdaykende az kalsın yakıyoduk kafayı ama son anda yırttık :D

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi firmanin gemisi baTmişti hatirlayan varmi? Ben hatirmayamadim içndeki arabalarla birlikte sulara gömülmüştü

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Tek kelimeyle nefes kesici bir disiplin,çalışma ve başarı teşekkürler paylaşım için.Bu arada araçlardan çok şu beni etkiledi umarım birgün güneş batmadan bizde kavrarız güneşin ne büyük bir nimet ve kaynak olduğunuıslık

2qnp15s.jpg

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Batan Geminin Malları Bunlar :D

Sağlam Yüklü Gemi Bir Servet İçindekiler Ayrı Bir Servet

purmol

Bilgi Girilmemiş
sırf gemi gunes enerjısıyle calıstıgı ıcın bıle takdır edılesı durum valla..adamlar cevreci :)

Aynen moruk aynısını yazıcaktım . Helal olsun adamlar a . Bir de keşke TR ye gelen note ların da bagaj ı kare plakalık lı olsaymış en çok ona yanıyorum :D

Bi firmanin gemisi baTmişti hatirlayan varmi? Ben hatirmayamadim içndeki arabalarla birlikte sulara gömülmüştü

Toyota olması lazım abi .