Note 2 den 5 e geçiş

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Selam dostlar bilen abilerim kardeşlerim vardır yaklaşık 2.5 ay önce Galaxy Note II almıştım yıllardır android telefon kullandığımdan açıkçası sıkıldm iphone hiç kullanmamıştım birçok kişiye danıştım kimisi sakın öyle bişey yapma kimiside hiç durma dedi :D ben hiç durmadan yana tercihimi yaptım ve dün Note 2 mi satıp 5 aldım tereddütlerim hala var açıkçası fakat ios gerçektende hızlıymış sizinde değerli fikirlerinizi almak isterim :) teşekkürler şimdiden

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun almışsınız zaten bişe demeye gerek yok ben sevmem ama [MENTION=2956]*Gökhan42[/MENTION] Çok sever :DB]

Ganyotçu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Iphone 5 Candır can :D

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
İphone 3gs ve Note I kullanıyorum, Note'ı ve androidi hiçbirine değişmem qw

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Teknik Verilere Bakarsak Note2 Daha Ustun Fakat Kullanim Acisindan İphone Baska Bir Dunyadir Alisirsan Kopamazsin

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Note 2 degilde androitten Şaşmam. Note büyük geliyor.

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam dostlar bilen abilerim kardeşlerim vardır yaklaşık 2.5 ay önce Galaxy Note II almıştım yıllardır android telefon kullandığımdan açıkçası sıkıldm iphone hiç kullanmamıştım birçok kişiye danıştım kimisi sakın öyle bişey yapma kimiside hiç durma dedi :D ben hiç durmadan yana tercihimi yaptım ve dün Note 2 mi satıp 5 aldım tereddütlerim hala var açıkçası fakat ios gerçektende hızlıymış sizinde değerli fikirlerinizi almak isterim :) teşekkürler şimdiden
sakın vazgeçmeyin apple dan

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Onur kardesimin dediği gibi IOS Hastasıyım. Haydar abide demis zaten icine girdinmi kopamazsın ben gecen yıl eylulde 4S aldım gecen aya kadar kullandım araba alacagımdan acil satmam gerekti .. 20 Gun Nokia 603 kullandım Symbian'dı sonrasında Arkadasım Lumia 920 aldı onuda inceledm oda hos degildi android cihaz aldım vodafone kampanyadan Allahın belası En son hasretine dayanamadım yine gittim 4S aldım .. ios'dan baska appleden baska ne yazılım nede marka tanımam .. iyi bi karar oolmus şaşma Apple'dan .. Hayırlı olsun

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Doğru karar diyorum :eyv

*MELiH

Melih LALE,
Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Note 2 den 5 e gecilir mi ya :D iphone 5 i olanlar benim cihazı gorunce imreniyolar :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi