Numara taşımada yardıma ihtiyacım var

xxxbgrxxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi akşamlar ben şuan turkcellim genç plus tarifedeyim ve 1gb net + heryöne mesajlaşma falan filan 2 aydır +60 liralık kontör yüklemeye ihtiyaç duyuyorum. Avea'dan geçen mesaj geldi ve turkcellden yediğim son kazıktan sonra aveaya geçmeye karar verdim. Pakette şöyle 1Gb net + 1000sms heryöne + 500dk konuşma heryöne sadece 24TL bu paketi kullanan var mı ya da avea kullanıp memnun olan gerçekten geçmeye değer mi vodafone düşünülebilir mi ? kafam çok karışık ancak şuan aveadan yanayım bilgi sahibi olduğum için. Her yerde çekmez diyolar telefonum iphone 4 internet hızı vs nasıldır ?

Bide bu numara taşımak için veli izni şart mı hattın kullanıcısı 18 yaşından küçük olsa taşıttırabiliyor mu ?

Operatör ismi kullanmamda bir sakınca var mı bilemedim ama sonuçta kimsenin çıkarına birşey değil :soru

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kullanabilirsin kardeşim isim, sıkıntı olmaz.Yalnız profilindeki yaşı adminlerden rica edip düzelttirirsen güzel olur.Benimde arkadaşlarım avea'ya geçin diyor bir kaçı geçmiş memnunlar açıkcası, bende her ay 20 lira sırf internete veriyorum telefonda

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi akşamlar ben şuan turkcellim genç plus tarifedeyim ve 1gb net + heryöne mesajlaşma falan filan 2 aydır +60 liralık kontör yüklemeye ihtiyaç duyuyorum. Avea'dan geçen mesaj geldi ve turkcellden yediğim son kazıktan sonra aveaya geçmeye karar verdim. Pakette şöyle 1Gb net + 1000sms heryöne + 500dk konuşma heryöne sadece 24TL bu paketi kullanan var mı ya da avea kullanıp memnun olan gerçekten geçmeye değer mi vodafone düşünülebilir mi ? kafam çok karışık ancak şuan aveadan yanayım bilgi sahibi olduğum için. Her yerde çekmez diyolar telefonum iphone 4 internet hızı vs nasıldır ?

Bide bu numara taşımak için veli izni şart mı hattın kullanıcısı 18 yaşından küçük olsa taşıttırabiliyor mu ?

Operatör ismi kullanmamda bir sakınca var mı bilemedim ama sonuçta kimsenin çıkarına birşey değil :soru

Valla sana gelen kampanyayı bilmem ama Ben Avea kontorluden faturalıya gectim... 500 Dk 30 TL Normalde kampanya verdiler Heryone 1000 Dk 35 TL Yanında 5000 Sms hediyesi var.. istege baglı internet istersen Sınırsız internet 10 TL Toplamda 45 tL fatura oduyorum Sınırsız ınternette 1GB dan sonra 128 kbps oluyor hız ama iş görüyor.. Bende durum bu Konus anlas ben memnunum.

xxxbgrxxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben turkcellde 19.90 1gb sınırsız nete veriyorum şuan 25.90 7 aydır 20 liralık net ödüyorum turkcellden turkcelle 1000sms veriyor ancak heryöne lazım bana + 5 dakikası 50 kuruş ancak 10 saniyelik konuşma yapıyorum mesela hattan düşme falan oluyo direk 50 kuruş kesiyo 2 gün önce yurtdışı hariç her yöne 100dk kampanyasına katıldım ilk gün 15 dk kullandım ikinci gün kampanya değişmiş sadece sabit hatlara yapmışlar sırf bunun yüzünden sinirlendiğim için en kısa sürede operatörümü değiştirmeyi düşünüyorum insanı aptal yerine koyuyorlar :mad:

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
kontorlü hatlarda numara taşınmıyor diye biliyorum, değiştiyse haberim olsun :D

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bugün saat 11:48 de bu tarifeye girmek için aveaya geçmiş bulunuyorum. Numara taşıman için hattın yasal sahibi yanında olması gerek. Bir avea iletişim merkezine gidip 5 dk sürmeyecek kısa bir form ve hattın yasal sahibinin imzası gerekiyor.
Bir süre Türkcell kullanmıştım. Kesinlikle çekim olarak turkcelle başa çıkabilen yok ama aktif kullanım için çok pahalı. Vodafone kullanıyordum, artık internet ihtiyacı duyunca, sms+internet+konuşma derken o da aştı iyice. Aveanın bu paketini arkadaşım uzun süredir 19liraya kullanıyor. Kapatılmıştı 23 liraya tekrar açıldı. Kolay kolay bulunmaz böyle bir fırsat diyorum. :)

Gökhanın tarifesi seç tarifelerden. O tamamen farklı bir olay ve güzel bir hediyeleri olmuş aveanın gökhana :)